2733
2739
عنوان

اهنگ برای تولد

70 بازدید | 2 پست

میخوام از عکسای پسرم‌کلیپ درست کنم براتولدش ی اهنگ‌خوب پیشنهاد بدین

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

سلام ،خوبید من تاپیکای قبلتونو خوندم در مورد قند بارداری که گفته بودید قند ناشتاتون ۹۸ و از اوایل بارداری متوجه شدین راستش شرایط منم مثله شماست ناشتام ۹۶ و ۲ساعت بعداز گلوکوزم ۱۲۵ وهفته ۷ بارداریم حالا سوالم اینه که شما تا اخر بارداری قند ناشتاتون تغیری نکرد و رژیم داشتین یا انسولین زدین

سلام ،خوبید من تاپیکای قبلتونو خوندم در مورد قند بارداری که گفته بودید قند ناشتاتون ۹۸ و از اوایل با ...

من ی دوره رعایت کردم رسید ب نود ک همه‌میگفتن زیر صد مرزه زیاد سخت نگیر من تااخر همون بودم بین نود تا نودوهفت هشتقرار شد دکتر دیگه ای عملم کنه ک دکترم بهم‌گفت‌ حتما بهشون بگو قند داری چون بچه ای دنیا بیاد دچار افت شدید قند‌میشه منم اتاق همل ب دکترم اطلاع دادم انسولینم نزدم بستنیم میخوردم همش😅

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.