2737
2734
عنوان

مادر شوهر

145 بازدید | 7 پست

بچه ها شوهره من خيلى مادرشو دوست داره خيلى.منم مادرشو دوست دارم رابطمون خوبه..كسى هست شوهرش مثل شوهره من باشه؟

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻

همه مادرشون رو دوست دارن. مشکل چیه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولا شوهر من علاوه بر مادرو پدرش خواهر برادر و زن برادر شوهر خواهر و بچه هاشون رو هم شدید دوست داره

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2731
همه مادرشون رو دوست دارن. مشکل چیه

نه اصلا با دوست داشتنش مشكل ندارم،بسيار وابستشه جورى كه هر كارى بكنيم بايد از مادرش اجازه بگيريم انگارى مستقل نيستيم

ولا شوهر من علاوه بر مادرو پدرش خواهر برادر و زن برادر شوهر خواهر و بچه هاشون رو هم شدید دوست داره

دوست داشتنش واسه من مشكل نيست،وابستگيش  شديده

نه اصلا با دوست داشتنش مشكل ندارم،بسيار وابستشه جورى كه هر كارى بكنيم بايد از مادرش اجازه بگيريم انگ ...

یواش یواش باید متوجه اش کنی که الان خانواده اصلیش شماین و هر اتفاقی در منزلتون باید بین خودتون بمونه

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
یواش یواش باید متوجه اش کنی که الان خانواده اصلیش شماین و هر اتفاقی در منزلتون باید بین خودتون بمونه

خيلى باهاش صحبت كردم با ملايمت يواش يواش ولى فكر ميكنه من حسادت ميكنم واسه همين ديگه چيزى نميگم

2738