2737
2734

پسر من ۵دقیقه که شیر خورد از سینم از هوش میره قشنگ خوابش میبره...بعد به محض اینکه از خودم جداش میکنم سرحال میشه و گریه میکنه تا دوباره بزارمش زیر سینه...از شمام همینه؟ شبا چکار کنم؟

خواهرم میگه شیر خشک بده شبا تا راحت بخوابید...

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیر یه ماه همینه به شیر خشک ربطی نداره اگه شیر خشک بدی ممکنه مثل دختز من دیگه سینتو نگیره باید صبر ک ...

وافعا؟ ینی بعدش خوب میشه؟ امیدووارم کردی

تا چند شب پیش بهتر بود.قشنگ میخورد شیرشو ۴ساعت میخوابید.اما الان نه

وقتی داره  میخوابه زیر سینه ات   یه تکان بده هوشیاربشه,

دیشب همینکارو کردم .۴۰دقیقه مدام تکونش دادم ب زور خورد

2738

نذار  زیر سینه ات  خوابش بگیره,چون گشنه  میمانه, تا چشماش  گرم شد یه شوک بهش بده, دکتر به من میگفت, :-) شیرخشک اگه شیرت خوبه نده,   معمولا  شیرخوار تا صبح چندبار بلندمیشه شیرمیخواد طبیعی, بعد۹ماهگی باید شیر شب قطع کنی,  هر۲ساعت تنظیم کن  شیر بخوره تا عادت کنه هروقت دلش خواست  نخواد 

نذار  زیر سینه ات  خوابش بگیره,چون گشنه  میمانه, تا چشماش  گرم شد یه شوک بهش بده, دکتر به من میگفت, :-) شیرخشک اگه شیرت خوبه نده,   معمولا  شیرخوار تا صبح چندبار بلندمیشه شیرمیخواد طبیعی, بعد۹ماهگی باید شیر شب قطع کنی,  هر۲ساعت تنظیم کن  شیر بخوره تا عادت کنه هروقت دلش خواست  نخواد 

وافعا؟ ینی بعدش خوب میشه؟ امیدووارم کردی تا چند شب پیش بهتر بود.قشنگ میخورد شیرشو ۴ساعت میخوابید.ام ...

اره خوب میشه هر چی بزرگتر بشه خوابش طولانی تر و سنگین تر میشه

شده خاطره هات آرزوت شه؟