2737
2739
عنوان

سلیقه موقع خرید لباس بچه گانه

327 بازدید | 23 پست

مادرای عزیز لطفا بگین موقع خرید برای بچه هاتون به چی دقت میکنین؟اگه میشه در مورد سلیقه تون هم بگین چه رنگ و چه مدلی رو بیشتر میپسندین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به پوست دخترم بیاد روشن میگیرم ولی اگه لباس خونگی بخوام بخرم نگاه میکنم زود لک نشه

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2731

هر رنگی که فکر کنم بهش نمیاد برنمیدارم لباسش باید،باهم همخوانی داشته باشه بردارم و بهش بیاد گشاد نباشه لباس قشنگ تو چهره بچه خیلی تاثیر داره البته لباس برا پسر بچه خریدن خیلی سخته

بیشتر به جنسش اهمیت میدم .رنگ هم هرچی به دخترم بیاد بستگی داره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738
من هم یه پسر سه ساله دارم . دیروز رفتم برای عیدش لباس بخرم . هیچ چیزی نظرم رو جلب نکرد

لباس ست چند تکه بگیر بنظرم برای عید عالیه

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

من واسه پسرم یه مدل خوشم اومده ۶ ماهشه،جلیقه یقه آرشال و شلوار با کراوات

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
لباس ست چیه ؟ نمیدونم شامل چی میشه ؟

کت تک و شلوار و پیراهن با کراوات یا پاپیون

یا جلیقه شلوار با پیراهن

یا شلوار سینه دار با پیراهن. بستگی به خودت داره چی دوست داشته باشی.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706