2733
2734
عنوان

عضله سازی با باشگاه

147 بازدید | 10 پست

سلام خانوما 

من قدم 162هست و وزنم 43خیلی لاغرم 

تصمیم دارم برم باشگاه اما نمیدونم چه تمریناتی بکنم یا چه برنامه  غذایی داشته باشم 

دوس دارم یکم چاق شم و بیشتر اندامم مث پایین تنه ام  و سینه هام رو فرم بیاد وسایزش بیشتر شه 

چقد زمان میبره ؟ اگه تجربه ایی دارید بگید 

خودشون برنامه میدن

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بعد ۳ ماه معمولا دیگه تغیرات زیادی حس میشه اگر هر ردز بری

و اینکه رژیم غذایی هم داره باید رعایت کنی

من ۱۵۸ قدمه

وزنم ۴۸

اما اول خواستم برم باشگاه ۴۷ بودم

دوماه یه روز درمیون رفتم رژیمم اما رعایت نکردم فقط سایزم عوض شد

ماه بعد هر روز رفتم ی کیلوونیم اضافه کردم بازم رژیم رعایت نکردم

اما از فردا بعد از دو هفته میخوام برم باز😅

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اها  برای افزایش سایز اینا چی خوبه ؟

ببین اونجا با دستگاه ها باید کار کنی

دیگه خودشون برنامه میدن بهت

و میتونی واسه خوش فرم کردن ب.ا.س.ن هم نشستن استقامتی ۳تا ست ۱۵ تایی وسط هر کدوم از تمرینات بری

که خیلی تاثیر داره

رژیمتم رعایت کنی عالی میشی

دختره با رژیمش توی یه ماه۶ کیلو اضافه شد

نشستن استقامتی بدون صندلی تو نت سرچ کن میاد

درست انجام بدی خیلی موثره واسه ب.ا.س.ن

گلم بستگی به سوخت و ساز بدنت هم داره یه خانمی شاید چند ماهه به اون چیزی که میخواد میرسه ولی یکی با دوسال هم نمیرسه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
[QUOTE=82016446]ببین اونجا با دستگاه ها باید کار کنی دیگه خودشون برنامه میدن بهت و میتونی واسه خوش ف ...

فدات

2738

و اینکه برنامه غذایی خیلی مهمه و اون درصد پروتین به بدنت میرسه یا نه شما در روز باید کربوپروتئین مصرف کنید

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

من مربی هستم، صاحب وب سایت جیبی جیم و تو زمینه برنامه ورزشی کار میکنم. ببین دوست من برای افزایش وزن هم باید ورزش کنی و هم تغذیه رعایت کنی. خیلی مهمه برنامت تخصصی واسه افزایش وزن باشه و صد در صد برای بدن خودت طراحی شده باشه.