2737
2739
من 9.00 بود زیر یک

واسه منم یکیش 0.9 بود

دوتاش کم تر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
29 سالمه  هزار و یک مشکل دارم بعد سه سال باردار شدم مشکلی برای بارداری خودم نداشتم شوهرم اسپرم ...

عزیزم از ته دل برات دعا کردم که خدا کمکت کنه و مشکلاتت حل بشه و یه نی نی سالم و یه مامان سالم الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چی بگم 29 سالمه دوتا سقط داشتم! سه ماه ک باید استراحت بدم! pcoهم دارم! حداقل شش ماه طول میکشه بار ...

گلم از خدا میخوام زودتر حاجتتو بده ان شاءالله واس منم دعا کن 

عزیزم از ته دل برات دعا کردم که خدا کمکت کنه و مشکلاتت حل بشه و یه نی نی سالم و یه مامان سالم الهی آ ...

مرسی عزیز دلمم ممنونم ❤❤❤❤

انشالله توام به حاجت دلت برسی ❤❤❤

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
2728