2733
2739
اندومتریوز چیه؟چطوری فهمیدی؟

یه توده ای که بیرون رحم تشکیل میشه و مانع بارداریه سونو واژینال دکتر حدس زد بعد ازمایش خون نوشت ca125 بالا بود که فهمید اندو دارم اونم شدید😐

چ خبرتونه ۲۱ سال سنی نیس.من ۲۷ سالمه بچه اولمه.چرا انقد به خودتون استرس میدین اخه

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه توده ای که بیرون رحم تشکیل میشه و مانع بارداریه سونو واژینال دکتر حدس زد بعد ازمایش خون نوشت ca12 ...

سنت که خیلی کمه .من خودم سر اولی یه سال طول کشید بدون هیچ دلیلی

2728
بازم همسن من بودی بچه اولت دنیا اومده دیگه؟

چه ربطی داره به هم یکی هست ۱۵ سالشه بچش بدنیا میاد تو باید بگی چرا ۱۵سالگی بچه دار نشدی .اینو هم بدون بچه دار شدن به سن نیست .باید از پسش بربیای من خودم اوایلش هرروز کارم گریه بود کا چرا زود بچه اوردم .بارداریم خوب بود ولی از پس بچه برنمیومدم .فعلا سنت کمه لذت های مختص این سن رو ببر 

یه توده ای که بیرون رحم تشکیل میشه و مانع بارداریه سونو واژینال دکتر حدس زد بعد ازمایش خون نوشت ca12 ...

با لاپاراسکوپی نمیشه جراحی کرد.سنی نداری نکران نباش من۲۷سالمع دوساله اقدامم.هنوز نشده.ی سقطم داشتم

2740
بچه داری سخته؟

اره خب مخصوصا برای ماهایی که سنمون کمتره و تجربه نداریم .اعصابت خورد میشه .مریضی داره .غذا خوردن داره .اوووه ..من مامانم وقتی که فهمید باردارم خیلی هم ناراحت شد میگفت برات زود بود .دومی روهم که شنید چند وقت قهر بود باهام

2706