2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجا فقط باید بیای بنویسی شوهرم توی رخت خواب خیلی خوبه.شوهرم خیلی عاشقمه.شوهرم همش کادو میخره از صبح تا شب

بعد یه عده عقده ای تر هم بیان بگن وای چقدر عالی!حرف مخالفشونم بزنی متهم ب حسادت میشی و موج جدیدی از زنای سرتا پا مشکل میریزن سرت ک اره لابد شوهرت بده و نمیخوادتو حسادت داری و چشم دیدن خوشی دیگرانو نداری!

کلا چه کاربراش چه مسولینش طرفدار کلمه شوهر هستن😁همش فقط شوهر شوهر😂کل زندگی اعضای این سایت شوهرهای خوبشونه و بس😂

اینجا فقط باید بیای بنویسی شوهرم توی رخت خواب خیلی خوبه.شوهرم خیلی عاشقمه.شوهرم همش کادو میخره از صب ...

تازه بیچاره ها چقدرم باید مواظب باشن که شوشوهاشونو ندزدن

فکر میکنی مسوولیت کمی رو دوششونه؟

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
2738
اینجا فقط باید بیای بنویسی شوهرم توی رخت خواب خیلی خوبه.شوهرم خیلی عاشقمه.شوهرم همش کادو میخره از صب ...

قربون دهنت آره ولی آدم حرص میخوره کاش اصلا بااین سایت آشنا نشده بودم حالت خفقان داره یه حرف درست بزنی یا کاربری میترکونن یا گزارش یا یه مشت عقده ای شوشو کنان میان یقت میگیرن طرف نماز روزه اعتقاد نداره بعد شده روشنفکر ما هم تا حرف بزنیم میگن بی ادب من ترجیح میدم بی ادب باشم تا متقلب ریاکار چاپلوس مثل ترامپ که همه دشمنش هستن ولی همش حرف حساب میزنه رک و راست میگه به حرفش هم عمل میکنه ما اساسا مشکل داره فرهنگمون 

قربون دهنت آره ولی آدم حرص میخوره کاش اصلا بااین سایت آشنا نشده بودم حالت خفقان داره یه حرف درست بزن ...

اهل سیاست نیستم با افکار ترامپ هم اشنایی ندارم ولی با بقیه حرفات موافقم.کلمه روشن فکری رو اینطور معنی میکنن ک بیای جار بزنی شوشو😂😂😂خیلی منو توی رخت خواب و خارج رخت خواب دوس میداره و سر تا پامو طلا گرفته و...

ب عبارت شوشوکنان چقدر خندیدم دمت غیژژژژژ....