2733
2739
عنوان

یه صوال بامزه چند گرم یا کیلو گرم طلا دارین😃😃😃🎈🎈

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 87 پست
عکس کاربریت😍😍😍 نینی خودته؟

نه😂

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۹۷گرم النگوها....۱۳گرم گردنبندم.‌‌‌‌.‌.گوشوارهام ۸گرم...دستبندم ۴گرم..زنجیزم ۹گرم..انگشترم ۲۰گرم..انگشترم ۹گرم..حلقه ازدواجم جواهره نمیدونم....پستونک طلا پسرم ۲۴گرمه..اونا رو نمیدونم‌.ینی حلقه ازدواج همسرم و پلاک م رو

نی نی یار مگه چیکار کردم کاربریم کجایی😭😭
2731
از طلا متنفرمممم هیچی هم نمیخرم  فقط یه گوشواره طلا دارم که کادوعه ولی اصلا نمیپوشمش

عزیزم یه سوال وقتی برات کادو اوردن  فاکتورشم بهت دادن  من یه نیم ست بدون فاکتور دارم الان هنه میگن به قیمت بز ازت برمیدارن 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2740
من ۹۷گرم النگوها....۱۳گرم گردنبندم.‌‌‌‌.‌.گوشوارهام ۸گرم...دستبندم ۴گرم..زنجیزم ۹گرم..انگشترم ۲۰گرم. ...

ماشالله چ دقیق امارش داری خدا زیادش کنه عزیزم

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 

ی ملیون

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2706