2737
2739

من ۵۰ کیلواضافه وزن  دارم  موندم سر دو راهی اسلیو و بای پس.

خودم بای پس رو ترجیح میدم اما از آیندش میترسم.اینکه پوکی استخوان  وکم خونی بگیرم 

لطفاً اگر این جراحی  رو چند ساله انجام دادید و عارضه ای نداشته  لطفا بهم راهنمایی  بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطور تشخیص میدن کدوم مناسب تر کلا فرقشون چیه؟

اسلیو : مناسب برای افراد حجیم خوار ، تاثیر کمتر بر روی کاهش وزن داره ، هزینه عمل پایین تر ، مدت زمان بستری کمتر (1 شب) ، احتمال اختلال ویتامینی بعد از عمل کمتر ، زمان عمل جراحی و بیهوشی کمتر ، میزان جذب مواد غذایی بیشتر و دستگاه گوارش دستکاری نمیشه

بای پس : مناسب برای افراد ریزه خوار ، کاهش وزن بیشتر نسبت به اسلیو ، هزینه بیشتر نسبت به اسلیو ، مدت زمان بستری بیشتر (2 شب) ، احتمال به وجود اومدن اختلالات ویتامینی گذرا ، مواد غذایی بیشتر دفع میگردد ، تغییراتی در دستگاه گوارش ایجاد میشود
تفاوتشون اینه و اینکه با آزمایشات و مشاوره ای که باهاتون میشه تشخیص میدن کدوم عمل مناسب تر

عزیزم عوارضی که میگن رو نداشتین؟ چقدر کم کردین؟ 

نه خداروشکر من قبلش خیلی تحقیق کردم پیش چند تا دکتر رفتم تا در نهایت مصمم شدم برای عمل
یکم ریزش مو داشتم که با مکمل های دکتر خوب شدم

2738
چه خوب تهران هستین؟ دکترتون کی بود

من پیش آقای دکتر مهدی هاشم آقایی عمل کردم ایشون سابقه ده سال جراحی موفق در حوزه عمل های زیبایی و چاقی دارن
دارای بیش از 7000 عمل موفق هستند
متخصص جراحی لاغری و زیبایی و دارای بیشترین آمار رضایت مراجعین و با تیم بسیار حرفه ای در بیمارستان فوق تخصصی عمل میکنن

من 35 کیلو با اسلیو کم کردم تو دو سال اصلا بازگشت نداشتم البته خودمم دیگه رعایت کردم ورزش میکنم

خوش به حالت منم واقعا نمیتونم وزنمو کم کنم 20 کیلو اضافه وزن دارم به نظرت منو عمل میکنن

خوش به حالت منم واقعا نمیتونم وزنمو کم کنم 20 کیلو اضافه وزن دارم به نظرت منو عمل میکنن

بستگی به وضعیت بدنی و bmi  داره مثلا فکر کنم اگر کسی دیابت داشته باشه و نتونه وزنشو کم کنه عملش میکنن اما حالا باز خودتون سوال کنید

2706