2733
2734
عنوان

😚خانمهای اهل ساری بیاید باهم باشیم😙

| مشاهده متن کامل بحث + 67753 بازدید | 3119 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چکاوک جان این لینک شماست؟شما گروه تشکیل دادی؟

سلام عزیزم.گروه من نیست.فقط سارویانیستن.یکی ازنی نی سایتیا لینکوگذاشته بود.الان نمیدونم گروه هست یانه چون درس دارم ازگروه اومدم بیرون.

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
سلام اگه هنوز گروه پا برجا لطفا لينك برام بفرستيد 

سلام عزیزم شما اهل ساری هستید؟کجا میشینید؟

هیچ وقت از رسیدن به هدفت نا امید نشو💪غیر ممکن وجود نداره💪مگر اینکه اون چیز به ضرر تو باشه. در این زمان هست که خدا به تو اجازه ی رسیدن به هدفت رو نمی ده👌👍
چه خلوت شده اينجا . مدير لطفا رسيدگي بفرما 😄😄😄😄

شیما جونم از وقتی صفحه نی  نی سایت عوض شد اصصصلا نمیتونم ببینمش چون من نی نی سایت قدیمی رو بیشتر دوست دارم خیلی قشنگتر و واضح تر بود

هیچ وقت از رسیدن به هدفت نا امید نشو💪غیر ممکن وجود نداره💪مگر اینکه اون چیز به ضرر تو باشه. در این زمان هست که خدا به تو اجازه ی رسیدن به هدفت رو نمی ده👌👍

سلام سارویهای گل خوبید؟ عیدتون هم مبارک. انشالله هر جا هستید خوش و تندرست باشید🙏💋💕💞

2706