2737
2734
عنوان

18سالگی

2853 بازدید | 28 پست

سلام .توی 18سالگی چه کارایی رو کردی که اگه برگردی به عقب اون کارو نمیکنی؟؟چه کارایی نکردی که دلت میخواد اگه برگردی به 18سالگی حتما انجام میدی.؟؟

میشه یه پیشنهاد هم به من که تا یه ماه دیگه 18ساله میشم بهم بدید .ممنون 

حتما شرکت کنیدتو این تاپیک .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازدواج نمی‌کردم 

درسمو ادامه میدادم 

فیتنس و والیبال به طور حرفه ای ادامه میدادم 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
2738

وای وای وای

دقیقن توی ۱۸ سالگی با یه عنترِ الاغ دوست شدم

فکر میکردم رابطه با جنس مخالف چه تحفه ایه

بعدش ۴ سال به گه خوردن افتادم

تو رو خدا تا حداقل ۲۱-۲۲ سالت نشده وارد رابطه نشو

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم

من کنکورمو بدم بعد کنکور میخام کلی کتاب بخونم ینی تا اخر عمرم چون کتاب خوندن خیییلی خوبه ادمو صبورو ارومو فهمیده میکنه روحو بزرگ میکنه پیشنهاد میکنم توهم تا جایی ک میتونی بخون با ژانر های مختلف البته......اگه بتونم کلاس بنویسم البته من شهرستانم برام سخته😢😢شنا و اشپزی و یه کوچولو هم ارایشگری یاد بگیرم حتما حتما میخام ایتلس بگیرم و.....

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2706