2737
2734
عنوان

مادرشوهر بیسواد و نچسب😷

2174 بازدید | 85 پست

خیلی ازش بدم میاد..

ی پسر فقط داره با شیش تا دختر😖

هروقت شوهرمنو میبینه ماتم میگیره ک اذیتش کنه ولی وقتی نیست خودم سرزده رفتم دیدم با دختراش نشستن همه رو مسخره میکنن و قهقهه میزنن..

من عقدم هروقت میرم خونشون نمیذاره کارکنم بعد عمدا با اون پاهای پرانتزیش ناله کنان میره غذا میپزه و پذیرایی میکنه ، شوهرمم ک میاد ناله هاشو میبینه ب من چپ چپ نگاه میکنه ک مثلا چرا تو کار نمیکنی😩

انقدر بی حیاس که نگو،شوهرم خیلی دوسش داره ، فشار و چربیشم همیشه بالاس ازبس پرخوره،بعد شبا بلند میشه همه رو زابرا میکنه..

شوهرمن ب اندازه کافی واس خودش مشکلات داره اینم بلای جونش شده..😢

وقتی میرم میمونم خونشون شبا، صبحش تا ۱۱ میخوابیم(نامزدم خودش اینطوری دوس داره) بعد این هروقت فامیلاشو میبینه میشینه واسشون تعریف میکنه ک دختره تا لنگ ظهر میخوابه انقدر خودشو لوس میکنه و عشوه میاد تو بغل پسرم نمیذاره پسرم پاشه ب کاراش برسه😶😶

منم دیشب خونشون بودم رفتم اتاق شوهرم بیرون نیومدم بعدش ب شوهرم گفتم منو ببر خونمون خداخافظیم نکردم ازشون بخدا دیگه کلافه شدم، تا الان خوابم نبرده از غم و غصه😭😭

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

بلای جون چیه ....مادرشه عزیزم..... خب شنام سعی کن کارهایی که باعث میشه حرف برات در بیارن انجام ندی

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب کوتاه برو خونشون

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2738

فقط اونجایی که گفتی با اون پاهای پرنتزیش خدانکشت😂😂😂😂ولی بخدا درکت میکنم خیلی بی فرهنگیه از خصوصی ترین کارهای عروس  و پسرش پیش بقیه صحبت میکنه یعنی چه اخه سن و سالی ازش گذشته اصلا گفتن این حرفا خودش زشت و بی حیایی هست😐

❤Ohne dich kann ich nicht leben❤پسرم عشق زندگیمونه💋

یعنی چی؟! میگی هر وقت سرزده رفتم دارن مسخره اینو اون میکنن یه نگا ب پستت بنداز همش مسخره کردن یه پیرزن بود!! پاهای پرانتزیش و کلی حرفای بد دیگه. خب چرا تا لنگ ظهر میخوابی خونه مردم😑شوهرتم بخواد خودت زود پاشو. بعدشم هیچ مادری بلای جون پسرش نیس اینو بفهم. یخورده تو رفتارای خودتم تجدید نظر کن تا برات حرف و حدیث درست نشه یا اینکه کمتر برو

اگه مادر شوهرت نزاشت کار انحام بدی بگو نمیشه مامان اینجا خونه منم هست غریبگی میکنماا...

در مورد ساعت تا11 خوابیدنم یکی از دوستام به مادر شوهر غرغرو ش اینجور گفته بود و اونم دیگه چیزی نگفت:

مامان من الان بچه ندارم و اول زندگیمه،الان میتونم بخوابم بعد چند سال که بچه دار شدم که نمیتونم...لطفا گیر نده

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
فقط اونجایی که گفتی با اون پاهای پرنتزیش خدانکشت😂😂😂😂ولی بخدا درکت میکنم خیلی بی فرهنگیه از خصوصی ...

قیافشو ببینی با اون لهجش حالت بهم میخوره،اینا به کنار،خدا آفریده ولی ی ادا اصولایی میاد آدم متنفر میشه ازش🤐

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

اولا نرو شبا بمونی. بعدتا11 صب تو خونه مردم بخوابی.چون زشته.نگهدار برا خونه خودت. بعدشم کسیکه ب ی تک پسر با6 خواهر بعله میگه باید خودش حساب خیلی چیزا و کرده باشه.ملاحظه تو باید چن برابر بقیه باشه چون شوهرت تنها پسر خانوادس و روش حساسترن

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
یعنی چی؟! میگی هر وقت سرزده رفتم دارن مسخره اینو اون میکنن یه نگا ب پستت بنداز همش مسخره کردن یه پیر ...

موافقم.خیلی توهین و مسخره کرد خودش. مادر شوهر بیسواد! تقریبا اکثرا مادرای قدیم بیسواد بودن.ینی چی.بعد میگه اونا اینقد اینطورن و   اونطورن.اتفاقا بنظرم درو تخته جورن

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
2706