2733
2739
عنوان

میوه

| مشاهده متن کامل بحث + 3878 بازدید | 247 پست
تو هنوز پروفایلتو عوض نکردی؟؟؟😬😬😬

مگه قرار بود عوض کنم؟😕

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی بزور در حدیکه در روز ی میوه ام نخوره ؟!!! خوب ی ادم مریض بدنیا میاره ولی من تو روستاها ام ندید ...

ی هو دیدی تو اون وضعیت قرار گرفتی و فهمیدی

الانم بخور و تاپیک بزن اسمت بذار ندید بدید

2728
ی هو دیدی تو اون وضعیت قرار گرفتی و فهمیدی الانم بخور و تاپیک بزن  اسمت بذار ندید بدید

حرص نخور قطع دسترسی شد

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2738