2733
2739
عنوان

تا حالا شده...

693 بازدید | 39 پست

تا حالا شده دروغی بگید که همون موقع رسوا بشید؟!!😩🙄🤣😁🙈

خودتون یا یکی از اطرافیان 

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم شخصا یه بار یکی از آشنایان زنگ زد رو تلفن خونه 

گفت سلام خوبید خوشید میگم خونه اید یه کاری داشتم...😳😳

گفتم میدونید چیه راستش ما خونه نیستیم و جالب تر از دروغ من اینه که اونم باور کرد گفت باشه پس هر وقت رفتید خونه یه زنگ بزنید به من 😑😑😑😑

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
2728

ارههه. بچم گذاشتم پیش مادرشوهرم گفتم میرم جارو بکشم.اومدم خونه خوابیدم‌‌‌ . شبش شوهرم اومد مامانش گفت فردا هم بیایید.شوهرم گفت نه میخوام جارو کنم خونمون کثیف 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
نع

اصلا دروغ نگفتی

یس یس

😁😁چی بوده

دیروز من ب شوهرم گفتم ببین چقد واست شورت و زیرپوش خریدم گفت میدونم تو خونه تکونی پیداشون کزدی کادوها ...

😂😂😂😂😂😂اکثرا شوهرا متوجه نمیشند ها

شوهر شما توجهش زیاد بوده

2706