2737
2734
عنوان

سگ زخمی

124 بازدید | 4 پست

بچه ها امروز تو یکی از کوچه پس کوچه ها یه سگ دیدم .از این سگهای ولگرد.یه گوشه نشسته بود.دیدم دستش خونیه.رفتم از نزدیک نگاه کردم دستش شکسته بود.قشنگ استخونش اومده بود بیرون دلم براش کباب شد.انقدر مظلومانه نگاه میکرد انگار منتظر کمک بود.من به یه کلینیک حیوانات زنگ زدم جواب ندادن.دیگه واقعا نمیدونستم چکار کنم.بعدش دیدم پاشد لنگان لنگان رفت.ولی خیلی براش غصه خوردم حیوون بیچاره.ایا مرکزی هست که به حیوونای زخمی و بی خانمان کمک کنن.باید با کجا تماس میگرفتم؟

دامپزشکی  یا بزن اینسترگرام حامی حیوانات سرچ کن میاد  میبرن درمانذمیکنن

یه صلوات واسه سالم بودن بچم لطفا بفرستید ممنونم 🙏🙏🙏بعد از پنج سال چشم انتظاری خدا بهم داده بی صبرانه منتظرم بقلش کنم ... استراحت مطلقم روزهایی سختی سپری میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چند وقت پیش ب توله دیدم که هرکیو تو خیابون میدیداااا دنبالش میرفت فکر میکرد اونا مامانشن بعد همه هی سرش داد میزدن اونم میرفت پشت تیر برق قایم میشد دلم براش کباب شد اومدم خونه از مرغ هاو پلویی ک از نهار مونده بود ریختم تو پلاستیک و توش ماستم ریختممم خیلی خوب شد🙊بردم دادم خییییلی خوشال شدددد کلی هی ورجه وورجه میخورد تنها کاری ک‌میتونیم اون لحظه بکنیم اینه تا در حد توان در همون ساعت بهشون کمک‌کنیم 

2731