2733
2739
عنوان

حرف نزدن کودک دوساله

408 بازدید | 29 پست

سلام لطفا هرکی تجربه داره راهنمایی کنه 

برادر زاده ام دوسالو سه ماهشه ولی هنوز خوب حرف نمیزنه عادت کرده ک با اشاره حرف بزنه خداروشکر هیچ مشکلی از هیچ نظر نداره فقط تو حرف زدن تنبله اگه راهکاری بلدین ک کمکش کنه لطفا بگین چون مامانش خیلی استرس گرفته

گفتار درمانی

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باهاش حرف بزنید

مثلابگوپیشی رادیدی چی بودتاخودش بگه پیشی بعدبازبهش بوددیدی تابگه دیدی

خیلی بایدحرف بزنیدتاان هم حرف بزنه

کتاب براش بخرید

هرچیزی هست راازش جواب بخواهیدمثلاسیب نشانش بدیدبگوسیبه چیه تابگه سیب 

حیوانات وصداهاش راباعکس بهش نشان بدید

پسر دوست من هم درست ۲ سال و سه ماهشه. به زور ۴،۵ کلمه میگه.از همه نظر هم سالمه و حسابی باهوشه. فکر نمیکنم هنوز مشکلی باشه، فرصت هست برای به حرف افتادنش

خداوندا مرا آن ده که آن بیست!  👌 😁            
2738

دوستان پسر من تا دو سال و چهار ماه هیچ کلمه ای نگفا،اما ۲ سال و نه ماه اولین کلمات رو گفت تا ۳ سال و نیم راحت جمله میگفت،الانم ۴ سالشه کلی شعر حفظه،و ناچارا میگیم توروخدا ی دقیقه حرف نزن.

البته من دو سال و چهار ماهگی بردم گفتاردرمان ک بدونم خدانکرده مشکلی نداره،ک گفت خانوم پسرت سالمه و یکم راهکار داد برام انجام دادم ،