2733
2734
عنوان

از فانتزی های تفریحیتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 74 پست

من دوست دارم با یک هواپیما جنگنده بزنم چندتا برج را داغون کنم  

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوسدارم باشوهرم یه مسافرت توپ دونفره بریم یاشمال یا کیش 😍 یه زیرانداز و چنتامیوه و یه فلاکس چایی چنساعت بشینیم توساحل وذول بزنیم به دریا.کلی عکس بگیریم و... دوم اینکه الان که دارم اثاث کشی میکنم تواون خونه جدیده یه زندگی جدیدوپازموفقیت وهدفای خوب شروع کنیم سال جدیدم ک شروع میشه وخوراکه ازنوشروع کردنه

من دوست دارم با یک هواپیما جنگنده بزنم چندتا برج را داغون کنم    

پس دچار سادیسم هستید شما 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

یه خیابون داریم..خیابون مسجد جامع..که خب معلومه از اسمش..مسجد جامع شهر تو اون خیابونه.. در حال حاضر تنها ارزوم اینه بارون بیاد و برم اون مسجد..مرکز ارامش جهانه اونجا...هیشکی نگه کجا میری چرا میری چته چیکار داری..فقط برم اونجا حرف بزنم بچرخم معماری خوشگلشو نگاه کنم گریه کنم بارونو نگاه کنم کنار حوض بشینم..بشینم کنار دیوار شبستان اصلی..یه روز کامل ارامش و انرژس ذخیره کنم و برگردم😔😔😔

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
برم كوههاي راكي كوهنوردي و شناي نهنگهاي قاتل رو تو سواحل كانادا ببينم

اوه مای گاد ☺️😍

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

این که یه تعداد سرایدار داشته‌باشیم،، کل کارای خونه رو بکنن،،از نظافت و اشپزی،،، من فقط بگردم وبخورم و خوش بگذرونم،،، لباسا و وسایل خوشگلی ک دوس دارم بخرم،، البته همه رو ببینم ک میتونن این خرجارو کنن تا بهم مزه بده و عذاب وجدان نگیرم

سفر اروپا برم و کااامل همه کشورها رو سر فرصت ببینم با خانواده ام البته.. 

خوب بگو ارزوم خارج رفتنه😁😁😁😁

😂😂بله بله زندگی در المان یکی از اروزها و اهدافمه 

دوسدارم باشوهرم یه مسافرت توپ دونفره بریم یاشمال یا کیش 😍 یه زیرانداز و چنتامیوه و یه فلاکس چایی چن ...

چه خوب و عالی 💜

پس دچار سادیسم هستید شما 

نه سادیسم ندارم. شما گفتید فانتزیتون چیه؟ 

حداقل به عنوان استارتر این تاپیک ادب و احترام را رعایت کنید

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2706