2737
2739

ما با خانوادم تو دوتا شهریم هر وقت میریم همش استرس بحث بشه بین شوهرم و بابام. بابام ساده و جو گیر و بی سیاست شوهرم حساس و پر مدعا الانم برگشتیم اعصابم خورده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم این مشکل رو داشتم الان۳ماهی ی بار همومیبینن

بدبختی شوهرم میگه بریم به خدا من هیچ اصراری ندارم الانم میگه برو بگو طبقه دوم خونتون که الان اجاره هست رهن ما بدن که کمتر بریم خونشون. چی کار کنم به نظرتون؟

2738

منم مشکلم سر بابام و شوهرم هست.البته خفیفه خدا رو شکر

بابام میخواد ما با تجربه زندگی کنیم. شوهرم از نظرات بابام دلخور میشه...

کاش میشد راهی پیدا کرد بین این دو نفر...

استارتر عزیز خودتو ناراحت نکن. با همسرت صحبت کن و غیر مستقیم بهش بگو که حق داره...

از اون طرف هم صحبت هاتو از جانب خودت به خانواده ت بگو 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
بدبختی شوهرم میگه بریم به خدا من هیچ اصراری ندارم الانم میگه برو بگو طبقه دوم خونتون که الان اجاره ه ...

نزدیکشون نرو اصلا

دوری و دوستی بهتره 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
توروخدا راه حل دارین به من بگین. مشاور تلفنی سراغ دارین؟

مشاورای خانواده ی بهزیستی

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706