2737
2734
عنوان

نمیتونم تصمیم بگیرم

615 بازدید | 64 پست

بین دوراهی موندم نمیتونم دلمو یه دل کنم برا بچه دار شدن 

بیاین هر سوالی دارید بپرسید تا جواب بدم و راهنماییم کنید تا بتونم تصمیم بگیرم برای بچه دار شدن

میدونم تصمیم دونفره اس بین من و شوهرم ولی شوهرم گذاشته به عنده من منم به همفکری نیاز دارم

شما خواهرانه کمکم کنید 

ممنون 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سن و شرایط روحی و جسمی و پزشکی مهمه

مشکل خاصی از نظر پزشکی ندارم 

از نظر روحی هم دلم خیلی میخاد چندماههی قبل از بارداری نرم سرکار که خوب همه میگن نمیتونی از مزایای بیمه بارداری استفاده کنی و حیفه 

2738
مشکل خاصی از نظر پزشکی ندارم  از نظر روحی هم دلم خیلی میخاد چندماههی قبل از بارداری نرم سرکار ...

خب الان مشکل چیه؟

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

عزیزم من نمیخوام تو دلتو خالی کنم..ولی اقدام کنین چون دیر بشه خیلی اذیت میشین بعدش تا باز رحم اماده بشه.‌البته واسه من اینجوری بود

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم

من رشتم تجربی تو تولیدمثل انسانی نوشته بود هرچی سن خانوم هه بالا بره تخمدان ها ضعیف میشن در واقع تخمدان ها هم با سن تو به سمت پیری میرن عزیزم زودتر اقدام کن حالا معلوم نیس ک برای چندمین بار باردار بشی پس از الان اقدام کنید و قبلش با مشاور ماما صحبت کنید حق داری دو دل بشی چون اولین تجربته

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  
چی باعث شده دو دل بشی

نمیدونم مسیولیت بزرگیه

بچه به نظرم دست و پا گیر میشه 

خیلی بچه هارو دوست دارم ولی از مسیولیتش میترسم 

شرایط کاری و زندگی هم الان تو اوج موفقیته میترسم دست بکشم از کارم و دوباره بعدا مجبور بشم درجا بزنم 

کلا زندگی دونفره رو بیشتر از زندگی با وجود یه بچه دوست داریم هم من هم شوهرم 

هرجا میریم مثلا مسافرت وقتی بچه دارن و بچه ناآرومی میکنه همش شوهرم میگه ببین ما چقدر آزادیم الان اگه بچه داشتیم همش درگیر بچه بودیم 

البته مخالف بچه نیست ولی خب مثال میزنه همش 

خودم 30 شوهرم 34 11ماهه عروسی کردم 

ب نظر من دیگ وقتشه اینم بگم فکر نکن آدم تا بخواد سریع حامله میشه تعدادشون انگشت شماره دیگ کم کم شروع کنین اقدام رو

ب نظر من سن شوهرت خوبه دیگ اینم درنظر بگیر تا الان حوصله دارین بیارین هم فاصله سنتون زیاد نشه هم الان بهترین وقته

2706