2737
2734

هشت هفته بارداری باشم با قطار برم مشهد بده ایممون دراومده با قطار هزینشم هیلی کمه ۱۵۰رفت و برگشت 

اشکال داره برم؟؟؟؟

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

بله زیر سه ماه مسافرت رفتن ریسکش خیلی بالاس

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با قطار اره

انقد تکون تکون میخوری ...بچه هنوز نماسیده با تکونا آبش‌میکنی

نمیدونم چجوری بگم

مث ماستی ک تازه گذاشتی قالب بگیره

باهواپیما برو

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
2728

ممکنه اشکالی نداشته باشه ولی بقول قدیمیا بار شیشه داری،هر چقدر بیشتر احتیاط کنی ب نفع خودت و بچته

من اگه جای شما بودم با قطار نمیرفتم چون تکونهای زیادی داره

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2738

سونو قلب رفتی؟

قطار درجه یک؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

برو خوش بگذرون هيييچ مشكلي پيش نمياد 

من از هفت هفتگي تا اخراي زايمانم ماه هشت تقريبا مدام تو هواپيما بودم 

بخاطر شرايط زندگيم حتا دخترمم ك دنيا اومد مجبور سدم ١٣ روزگي سوار پروازش كنم هيچ مشكلي پيش نمياد 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
عزیزم تخم مرغم که میزاری آب پز میشه یکم تو آب نگهش میدارن بعد میشکنن میخورن  اگه تو راه افتادی ...

قطار همه شهرا ايستگاه داره ديگه!!! خودشو ب مركز درماني ميرسونه

البته قطارها همه شو پزشك هم دارن!

بچه ها دو دلم دوست دارم برم مشهد زودتر بگذره از طرفی میگم اتفاقی برا نی نیم نیفته؟؟؟

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

اينم بدون جنيني ك بخواد با سفر تو هفته هاي اول ب خونريزي بيفته صد در صد مشكل داره و موندني نيست 

ممكنه از يه پله هم بياي پايين اين اتفاق برات بيفته!

2706