2737
2739
عنوان

دزد بی شرف😭😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 77 پست
فهمیدم عزیزم شوخی کردم قطعا هیچکسی انقدر مصرف شخصیش نیست صرف مزاح گفت     امیدوارم خدا ...

ممنون

دخترم میدانم میدانم گفتنش کفر است /اما این روزها خدایی میکنی در سرزمینم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم گفتم ما کشاورزیم شوهرم زعفرون کاره

اخ جون من زعفرون خیلی دوس دارم 😂😂❤

میخواستم در حد مصرف شخصی بکارم ولی بلد نیستم 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤

فقر ريشه همه فسادهاست متاسفانه 

اميدوارم خدا كشور و مردممون رو در پناه خودش بگيره

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2731

ما هم توی باغ مرغ و خروس و بوقلمون داشتیم برای مصرف شخصی ی روز ک شوهرم رفته بود بهشون سر بزنه دیده بود دیوار رو سوراخ کردن رفتن تو حیوونا رو بردن😭😭😭😭😭 دو هفته پیش

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2740
الهی امین ولی بازم مردم باید حداقل بهم رحمشون بیاد

عزيزم جوري بزرگ شديم ك در نهايت دنبال منافع خودمونيم متاسفانه 

كار از ريشمون خراب شد 

اميدوارم نسل بعدي متفاوت باشن 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
الهی امین ولی بازم مردم باید حداقل بهم رحمشون بیاد

فکر میکنی

دختر جان وقتی محتاج باشی وقتی ارامش نداشته باشی اونموقع نه عقلت کار میکنه نه وجدان میفهمی یعنی چی

امیدوارم هیچ وقت به اون روز نیوفتیم!

حضرت علی میگه از دری که فقر بیاد از همون در ایمان بیرون میره 

متاسفانه فقر خيلي جاهاي اين كشور ثروتمند ريشه كرده

فکر میکنی دختر جان وقتی محتاج باشی وقتی ارامش نداشته باشی اونموقع نه عقلت کار میکنه نه وجدان میفهمی ...

بله احتیاج بد دردیه ولی اگه وجدان باشه ادم به همنوعش رحم میکنه تو پرانتز بگم من ۳۴ سالمه دختر بچه نیستم😂😂😂😂

2706