2733
2739
عنوان

سلام خوشگلا

168 بازدید | 23 پست

من امدم هرکی بیداره اعلام کنه

تازه وارداهم بیان ببینم چندتایی هستیم 

بعله این چنددقه ایم که گذشت دندون روجیگرگذاشتم ساعت نه دیگه بیدارشید

بعله استقبال کنیدتازه واردم غریبی نکنم من ابجی شمام😳😳😳

چون خیلی کم میام سایت شایدبزودی کآربریم دونفره بشه چون اینجاخیلی کاراگاه بازیه گفتم درجریان باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گفتی خوشگلا بیان دیگه مجبور شدم بیام😎

بعله 😉

عزیزم مرسی خوش امدم

چون خیلی کم میام سایت شایدبزودی کآربریم دونفره بشه چون اینجاخیلی کاراگاه بازیه گفتم درجریان باشید
2731
چ تازه واردی ک لایک هم دوس نداری😀

سلام سرهنگ جون خواننده بودم همه مینالیدن ازلایک کردن منم هرچی اسم زدم قبول نکردگفت توسایت ازایناداریم منم اینوگذاشتم🙈🙈

2738

سلام بله جونم بفرما صدام زدی کارم داشتی

من از ۷صبح بیدارم همسرم رو راهی کردم به سلامتی بره سرکار

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
سلام بله جونم بفرما صدام زدی کارم داشتی من از ۷صبح بیدارم همسرم رو راهی کردم به سلامتی بره سرکار

سلام گلم خسته نباشی بعله گفتم بیایدجمع شیدغریبی نکنم

سلام سرهنگ جون خواننده بودم همه مینالیدن ازلایک کردن منم هرچی اسم زدم قبول نکردگفت توسایت ازایناداری ...

اسمت به یاد میمونه  

خداجون بابت تمام داشته ها و نداشته ها شکر اما خدا جون یه نی نی رو لطفا به همه مامانای منتظر بده ... آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن *
2706