2733
2739
عنوان

گرفتن فاکتور طلا از مادرشوهر

435 بازدید | 21 پست

خانما

مادرشوهرم تو این چند سال چند تیکه طلا خریده هدیه داده.

الان میخوام بفروشم ب دلایلی.چجوری فاکتور هاشو ازش بگیرم ک متوجه نشه میخوام بفروشم؟!

آخه گفتم اغلب بدون فاکتور نمیخرند.

تیکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید استاتر جان

خانما با ۱تومن طلا چی میشه گرفت😥😥

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

عزیزم میگن نمیخریم ولی همشون بدون فاکتور میخرن....

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
2738
یه انگشتردوگرمی

ی جفت گوشواره کوچیک برای بچه گرفتیم 1300 

میشه بزرگام بندازن از اینا ک جلوش پهنه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
چه دقيق 👏🏻دقيقا منم دوشنبه يه انگشتر دو گرمي گرفتم ١ تومن

انگشتر زیاد دوس ندارم

النگو نمیشه😆😆😆

کمتر دو ماه پیش با پس اندازم ی گوشواره خریدم ۷۰۰ تومن

هر چی ب شوهرم میگم گوشوارو رو بفروشیم بزاریم رو ی تومن حداقل ی النگو فنری بگیریم قبول نمیکنه

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
ی جفت گوشواره کوچیک برای بچه گرفتیم 1300  میشه بزرگام بندازن از اینا ک جلوش پهنه

چخبره ۱۳۰۰

مامانم میخاد چشم روشنی گوشواره بگیره تو این گرونی

دلم نمیاد بهشون فشار بیاد

ی حلقه ای پهن قیمت کردم ۲ ماه پیش ۴۰۰

کاشکی زیاد بالا نره بره بگیرش

ی جفت گوشواره کوچیک برای بچه گرفتیم 1300  میشه بزرگام بندازن از اینا ک جلوش پهنه

خدایی توای اوضاع آدم فقط میتونه طلاروازدورببینه بااین گرونی من قراره بفروشم بزنم به زخم زندگیم خونه بگیرم

چخبره ۱۳۰۰ مامانم میخاد چشم روشنی گوشواره بگیره تو این گرونی دلم نمیاد بهشون فشار بیاد ی حل ...

اینم حلقه ایه از این جدیداس ک نی نی نتونه بکشه از گوشش جلوش پهنه1300اونم یماه پیش😥

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2706