2737
2739
عنوان

خانم های بهشتی

1028 بازدید | 63 پست

سلام

امشب درجلسه حضرت زهرای مرضیه روحانی روایتی خواندکه 3دسته ازبانوان بدون فشارقبرباحضرت فاطمه علیهاسلام محشورخواهندشد.

1-با نداری شوهربسازدوازاودرخواست نداشته باشدواورا درک کند.

2-زنانی که با شوهران بدخلق وبداخلاق می سازندوان هارا تحمل می کنند.

3-زنانی که مهریه خودرا به شوهرانشان می بخشند.البته درپرانتزگفت مردانی که قابل اعتمادباشند.

ایا ما هم می توانیم جزء این 3دسته باشیم؟

نه 

ترجیح میدم نماز شبو بخونم و روزه بگیرم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم قبلا شنیده بودم .مهریه مو بخشیدم.خدا کنه جز دسته سوم باشم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731
2738
این  روایت  و  اقایون  از  خودشون  ساختن  فکر  کنم  همه ...

نه عزیزم یه چیزی هایی درجهان هستی وجودداره که شایدبا 2دوتای ما جوردرنیادولی حقایق ان را زمانی می فهمیم که ازعمق جان ان رادرک کنیم.

شما هر سه تاشو انجام بده ان شاالله ۳ بار محشور بشی. در مقابل کتک شوهر هم میگن سکوت کنی بیشتر عزیز می ...

عزیزم دیگه خودت چیزی اضافه نکن.

بشکنه دست شوهری که روی خانمش بلند بشه .عزیزم در روایت داریم کسی که به صورت خانمش سیلی بزنه درروز قیامت چندین برابر سیلی های اتشین به صورتش خواهندزد واو را به دوزخ خواهندفرستاد.

2706