2733
2734
عنوان

درد و ترس تنهايي براي هميشه

222 بازدید | 6 پست

خانوما من توي عقد دارم طلاق ميگيرم

همش ميگم با خودم ديگه تنها شدم

هيچكس دركم نميكنه اما واقعاً دچار كمبود شدم از همه لحاظ...

خوشبحال اونايي كه يه همدمي دارن😞

عزیزم غصه روز نیومده رو نخور انشاالا خدا بهترین ها رو سر راهت قرار میده وعده خودش تو قرانه بعد از هر ...

يعني به نظرت كسي مياد سراغ من باز؟

منم دلم ميخواست خونه زندگي اي داشته باشم يا حس مادر شدن و بفهمم😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو عقد جدا شدم خیلی سخته. طرف من یه مشت حیوون بودن هیچ جوره نمیشد ادامه داد وگرنه جدا نمیشدم. اگه شوهرت ایراد بزرگی نداره برگرد سر زندگیت وگرنه جدایی بهتره یه مدت سخت میگذره بعد برمیگدی به زندگی عادی

2731
منم تو عقد جدا شدم خیلی سخته. طرف من یه مشت حیوون بودن هیچ جوره نمیشد ادامه داد وگرنه جدا نمیشدم. اگ ...

مامانش سر هيچ و پوچ زندگيم و به هم زد به اختيار من نيست اونا ديگه نميذارن اصن ديگه سراغم نيومده خيلي ماهه هركاري كردم نشده

مامانش سر هيچ و پوچ زندگيم و به هم زد به اختيار من نيست اونا ديگه نميذارن اصن ديگه سراغم نيومده خيلي ...

اگه مرد باشه و غیرت داشته باشه به حرف این و گوش نمیکنه وگرنه بره بهتره. اگه میتونی باهاش تماس بگیر یه قرار مشاوره برید حرفاتونو بزنیذ. دادگاهم اول میفرسته مشاوره. به نظر من یه بار همه حرفارو رک و پوست کنده بزنید تا بعد پشیمون نشید. من همه راهارو رفتم ولی لیاقت نداشت ذاتش پست بود هیچوقتم پشیمون نشدم.