2733
2739
عنوان

من عاااشق شوهرم نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 96 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همین ک نباشه حالت بده یعنی گرفتارشی

عزیزم عاشقی مگه چیه

همینه دیگه

زندگیتو خراب نکن بخاطر یک حس

حالا اونایی عاشقن چ گلی بسرشون زدن

خوبه بیفتی تو عشق یطرفه و طرد بشی

فکر کن منتطفی

مال هرموناته شاید عاشق همین شو عاشق پدر بچت رفیقم دنیا هنه هیچستو کار دنیا هنه هیچ

فقط یکبار زندگی میکنی شاد باش بخند برقص ک میگذرد.خدایا مرسی

حالا فکرمی کنی تو دنیا این همه زوج هایی که زندگی می کنندعاشق هم هستن؟

خیلی ها هم که عاشق هم بودندبعدمدتی ازهم متنفرشدندحالا خداراشکرکه که مردخوبیه وبهش علاقه مندشدی زیادنگران عاشق بودن نباش.

خب ب خودت تلقین مثبت کن 

اینا یعنی وابستگی 

وابستگی هم بخشی از دوست داشتن هست 

میتونی با دوست داشتنش عاشقانه زندگی کنی☺️الان دیگه با وجود بچه ب گذشته فک نکن و سعی کن الان عاشقونه زندگی کنی و درگیر عشق همسرت بشی 

2738

این چه حرفیه مگه میشه ی نفر تو این دنیا دلیل خوشیت باشی و عاشقش نباشی.اون همدمته تو خوبی و بدی و تنهایی فقط اونه که هواسش بهت هست.همین که تمام تلاششو میکنه تا زندگی ارومی داشته باشی خودش جای عشق داره

خوشی زده زیر دلت عزیزم 

بخدا زندگی این نیست که یکی دم دقیقه بگه عاشقتم دوست دارم و فلان بیسار من 11 ساله ازدواج کردم شوهرم فکر نکنم یه بارم گفته باشه دوست دارم اصلا بلد نیست ولی عوضش تو عمل ثابت کرده به این موارد فکر کن ببین تو عمل چکار کرده برات 

من که وقتی میبینم میگه بیا برات. فلان چیز رو که دوست داری خریذم برام از صدتا عاشقتم ببهتره 

من همون فرشته 990 هستم 😍

استارتر بااجازه:

خانومامن شوهرم‌خوبه ولی میدونه قلبم مشکل داره ولی دکترنمیبره اهمیت نمیده یاحتی نمیپرسه چندبارم مستقیموغیرمستقیم بهش گفتم درد میکنه یامثلا دوس دارم نگرانم بشه ولی...

بنظرتون دوسم داره؟

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
دلیل اینکه یهو نظرت عوض شد چی بود عزیزم؟  مرد مهربون خیلی کمه تو این دوره زمونه

نمیدونم یهویب نظرم عوض شدم ازش متنفر شدم

خیلی دعا میکردم بمیره تو دوران نامزدی

نه تو عقد نه تو عروسی خوشحال بودم

ولی بعدس پشیمون شدم

خوزستانی ام 
2706