2733
2734

اگه پدرمادرش وقتی بچه بوده همش کتکش می زدن و اذیتش می کردن

حالا بزرگ شده میگه من مهربونم اما فقط با پدرمادرم بدم چون وقتی ضعیف بودم ازارم می دادن 

پدرمادرش هم همش میگن دخترم بی احترامی میکنه ومشکل رفتار داره و....

نظرتون ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همون قبلی گفتم

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

قضاوتش نمیکنم چون ممکنه روحش زخمی شده 

ولی برای آرامش خودش هم شده بهتره کینه هارو فراموش کنه ..

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

من که همیشه جلو بی احترامی و زور کوشش پدروکادرم‌ مثل خودشون رفتار کردم دادوهوار راه انداختم الان که بزرگ شدم ازدواج کردم از من میترسن واقعا حق بعضی پدرومادراست

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq

همین کار رو دقیقا بچه هاش باهاش میکنن رد خور نداره

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
اگه میزدن تو بچگی الان نوبته فرزندست بزنه دهن پدر مادرشو بکشونه

نمیزنه

اما یه چیزایی تعزیف میکنه

میگه بچه بودم لاغر بودم هرشب کتکم می زدن میگفتن چون قراره پریود نشی ما خرجت کنیم !

یا میگه چن نفری منو می زدن مینداختن تو حیاط شام نمی دادن بعذ میگفتن چرا لاغری