2737
2739
عنوان

ختم گروهی تسبیح صلوات به نیت ۱۴ معصوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2760 بازدید | 350 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزان امروز صلوات هارو هدیه میکنیم به امام جعفر صادق و برای حاجت روایی @هیاهو79     ...

من خوندم ان شاالله حاجت روا❤️🙏🏽🌹

خدايا منو بخاطر تمام اشتباهاتم ببخش من متاسفم خدايا ازت ممنونم كه انقدر مهربوني و منو دوس داري و منو به همه ارزو ها و خواسته هام رسوندي 😊❤️🙏🏽
سلام عزیزان امروز صلوات هارو هدیه میکنیم به امام جعفر صادق و برای حاجت روایی @هیاهو79     ...

دوستان خوبم به نيتتون صلوات فرستادم.
ان شاالله به حق امام جعفرصادق(ع)  حاجت روا بشيد در بهترين شكل و دلتون هميشه سرشار از آرامش و شادى باشه.❤️🌺

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلام دوستان سهم ختم صلوات امروز پنج شنبه انجام شد الهی همگیتون حاجت روا با دل شاد و سلامتی تعطیلی آخر هفته خوبی داشته باشید مخصوصا کسانی که امروز نوبتشونه الهی همگیتون حاجت روا باشید ماراهم از دعا خیرتون بینصیب نگذارید الهی،آمین

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
سلام عزیزان ختم از فردا تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ شروع میشه و لیست هم به این صورت هست،اول نیت میکنیم که ۱۴ رو ...

سلام دوستان امروز صلوات هارو هدیه میکنیم به امام موسی کاظم ع و برای حاجت روایی @ناناززززز

@mamanieariya    و ننه قمر دعا میکنیم انشالله که هرچیزی که تو دلشون هست براورده بخیر بشه

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
2738
2706