2733
2734
عنوان

انتخاب اسم

98 بازدید | 9 پست

خانمای گل بنظرتون واسه اسم پسرم کدوم اسم قشنگتره انتخاب کنیم.یا اینکه اگه اسم بهتری سراغ دارین ممنون میشم پیشنهاد بدین.

تعداد رای : 11
نظرسنجی
آیهان
5
45%
سامیار
5
45%
رادمهر
1
9%
بابا    یعنی قشنگترین کلمه دنیا که هیچ مترافی نمیتونی براش پیدا کنی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا ایهان قشنگ تر و با مسما تره

منم نظرم آیهانه.ولی خانواده شوهرم میگن خوب نیست.خیلی هم عصبی میشم چون واقعا خوشگله.

2731

رادمهر فامیلی هست تا اسم😀

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
😋😋😋

خدایی فامیلی شوهر خالم اینا رادمهر

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2740
منم نظرم آیهانه.ولی خانواده شوهرم میگن خوب نیست.خیلی هم عصبی میشم چون واقعا خوشگله.

خیلی برام عجیبه که راجع به اسم بچه با خانواده ها مشورت میکنین. آخه به اونا چه؟/

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
خیلی برام عجیبه که راجع به اسم بچه با خانواده ها مشورت میکنین. آخه به اونا چه؟/

بخدا منم همین نظرو دارم.شوهرم رفته گفته وگرنه این موضوع کاملا شخصیه