2737
2739
عنوان

کمک لطفاً آشپزخانه ام پر سوسکه

413 بازدید | 18 پست

امشب بلند شدم آب بخورم دیدم رو کابینت هام پر سوسکه از اون سوسک های ریز قهویی البته کوچک و بزرگ وای حالم بد شد قبلا هم بود ولی به اندازه امشب زیاد نبود

من طبقه چهارمم طبقه سوم هم سوسک داره من میگم حتماً طبقه اول و دومم داره ازاونجا میاد بالا 

لطفاً کمکم کنید چکار کنم میگم اگه خونه مو سم پاشی کنم بازم از طبقه پایین میاد راهکار لطفاااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داخل کابینت اینا رو ببین کارتون چیزی نذاشتی چون اون جا تخم گذاری کردی و اینکه لوله فاظلاب و یا لباس شویی باز نیست اگه بازه با مشمبا بگیر و بعد اینکه این کارو انجام دادی یه سم پاشی اساسی کن و اگه تو طبقات پایین باشه بازم میاد فکر کنم باید چهارتایی سم پاشی کنید 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

عزیزم برو تو گلفروشیا یا لوازم سم فروشی بگو کامن میخوام خودشم شکل سوسکه 

یه روز کامل نباید خونه باشی 

هم تو آشپزخووه بزن هم زیر سرویس چوب و تو اطاق و اینا بعد دو سه روز میری خونه یکی بعد میای کل خونرو میشوری و دیگه سوسک نمیبینی

من کابینتامو که تازه زدم پر سوسک شد خونم

کامن زدم الان ۴ ساله یدونه سوسک نیست

2738

اول بروداروخونه پودربُکش بکش بگیر ی اسپری کامن بگیر بیااول پودروبریزهمه جادوسه روزبمونه توروهروتم بریز بعدخونه روتمیزکن میبینی چ خبره ازسوسک همه جابریزتمام درزا بعدکه خونه روتمیزکردی اسپری کامن بزن وراحت دیگه سوسک نمیبینی من پارسال اینجوری شدخونم بااین راه همشون مردن وقتی پودروریختیم ازدرودیوارسوسک میومدبیرون

عزیزم برو تو گلفروشیا یا لوازم سم فروشی بگو کامن میخوام خودشم شکل سوسکه  یه روز کامل نباید خون ...

آخه خودم کجا باید برم بعدشم میگم پایینی هامم دارن 

ازاونجا بازم میان بالا

چوبی 

کارت سخت شد.......من تجربه خودمو میگم عزیزم ..باید اول تخم این سوسکه از بین بره الان همه جا تخم ریزی کردن من کابینتام فلزیه یه روز کل وسایلش رو خالی کردم و رفتم سم مایع تارو مار گرفتم و با سرنگ همه سوراخ سنبه های کابیناتو را سمپاسی کردم و گذاشتن چند ساعت بمونه بعدش با آب ومایع ظرفشویی شستم و سریع کابینتاروخشک کردم یعنی نمیدونی معجزه شد نابود شدن و خداروشکر تا الان هم نداشتم ولی تجربه ای راجع به کابینت چوبی ندارم 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
آخه خودم کجا باید برم بعدشم میگم پایینی هامم دارن  ازاونجا بازم میان بالا

اگه خمیر سوسک بزاری اصلاسوسک نمی بینی هیچ بو ضرری هم نداره باید اندازه نخود کنی بزاری همه جای خانه من تو آپارتمان ام هم بالا هست هم پایین اما من خمیر سوسک گذاشتم اصلا خانه ما نیست

2706