2733
2734

یه روزی تمام دعانویس‌های شهر رو میدزدم میندازم تو قفس‌های مختلف و بهشون میگم ۶۰ دقیقه وقت دارید با دعا خودتون رو نجات بدید وگرنه به آتیش کشیده میشید.

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام.  عزیزم این خرافات چیه دنبالش هستی  با خوندن کتاب خدا قرآن  ارامش نصیب دلت میش ...

جای من نیستی تا بدونی من خودم همه رو مسخره میکردم به همه میگفتم امل میگفتم خرافاتی ولی الان 😢😢😢😢

دعا نویس میخوای چیکار...یه سر به مفاتیح بزن و فهرستشو بخون...یا صحیفه سجادیه رو بخون...قشنگ ترین دعا ها با مضامین فوق العاده توش هست...خودت برا خودت یه کاری کن چرا به بقیه آدما وصل شی؟؟بعدم دعا نویس شبیه فالگیره...الکیه

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
جای من نیستی تا بدونی من خودم همه رو مسخره میکردم به همه میگفتم امل میگفتم خرافاتی ولی الان 😢😢😢😢

عزیزدلم 

اون دعا رو نوشتی 

من شنیدم ۴۰ روز بیشتر تاثیر نداره 

بعد ۴۰ روز میخوای چیکار کنی 

دلت رو با خدا صاف کن .از اون کمک بخواه .

ان شاالله خدا دستت رو بگیره .

ن این دعا نویس ها

2738
بخدا دیگه اشتباهات قبل رو تکرار نمیکنم 

خواهرم 

ببین انگار نمیتونی با خدا صحبت کنی. 

الان شبه و ی فرصت خوب برای خلوت کردن

اگه میتونی برو تو ی اتاق.  بشین ی صفحه قرآن بخون .

قرآن رو بغلت بگیر با خدا حرف بزن 

خاموش کن این نت رو.  این جا 

نه من میتونم برات کاری کنم ن این خانوم های محترم دیگه. 

برای ارامش دلت ی حمد می خونم .

ان شا الله ک مشکلت حل بشه. 

توبه کن 

توبه کن 

توبه کن 

خیلی آرامش میگیری 

توبه واقعی 

یه روزی تمام دعانویس‌های شهر رو میدزدم میندازم تو قفس‌های مختلف و بهشون میگم ۶۰ دقیقه وقت دارید با د ...

خیییلی باحال گفتی.البته ممکنه بهت بگن مامیتونیم خودمونونجات بدیم ولی زمان میبره😂😂

روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه،لطفا لایک نکنید ممنونم                 
2706