2733
2739

من باید بخونم, منم راهنمایی کنید

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من‌خوندم‌هم‌واسه زنان رو وهم مردان رو . 

نویسندشم‌باربارا دی آنجلسه .

ایشون خودشون چند ازدواج ناموفق داشتن ، خیلیا کتاباشونو قبول دارن ولی خب من خودم زیاد قبول نداشتم .‌

به قول دکتر فرهنگ‌ما باید کتابی رو مطالعه کنیم که نویسندش آشنا با فرهنگ‌و سنت های ما باشه .

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

اره سالها پیش رازهایی در باره مردان و‌بعد رازهایی در باره زنان رو خوندم. تا حدودی درست بود  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

مثلا يه جاش نوشته بود زمان واسه زنا ديرتر ميگذره تا مردا 

مثلا به شوهرت ميگي خيلي وقته رستوران نرفتيم اون ميگه بابا تازه رستوران بوديم ! بنظرم راس ميگه

من خوندم خيلي كمكم كرد بنظرم خيلي خوبه

ببخشید یک وقت مسایل نامناسبی داخلش که نیست؟  مثلا یک پقت خانپاده آدم ببینن تو اتاقت برات بد نشه

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2738
جالبه، تا همین الان، سه نفر دیگه مخالف نظر شما دارن.

به هرحال هرکسی عقاید خودشو داره دیگه.‌

شماهم‌بخونشون هرچیزی ارزش یکبار خوندنو داره.‌ولی خب نمیشه خیلی با راهکارهای کسایی پیش رفت که فرهنگشون به کل با ما فرق داره . چیزایی براشون عادیه که تو فرهنگ‌ما غلطه .

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
به هرحال هرکسی عقاید خودشو داره دیگه.‌ شماهم‌بخونشون هرچیزی ارزش یکبار خوندنو داره.‌ولی خب نمیشه خی ...

موافقم  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
نخوندم صوتی اش رو گوش کردم....بدک نیست

صوتی را باید از کجا تهیه کرد؟

2706