2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تمام قرص ها رو مصرف کردم بلوبری، ایزی اسلیم، آدیوس ، جی سی ، کارسینیا ، گلوریا، تنوئید ،ونوستات اما زیاد نتیجه نگرفتم واقعیتش باید با مشاوره استفاده کرد تا نتیجه گرفت. خانم یزداندوست خیلی با حوصله منو راهنمایی کردن البته اصلا تلفن جواب نمی دن فقط تگلرام و واتس آپ و ....ممکن یخورده دیر جواب بدن اما واقعا محصول اصل به من دادن و از همه نظر راهنمایی کردن 09309782427 خودتون اگر خواستید پیام بدید بهش حتی روزهای تعطیل و نصف شب هم جواب می ده :)

2731

سلام 

من تجربه استفائه از ادیوس و ایزی اسلیم را داشتم چندی پیش با توجه به عدم وجود این دو محصول به پیشنهاد فروشگاه ماشاپ محصول گلوریا را خریداری کردم فوقالعاده عالی بود من تونستم با یک پک 30 عددی 6 کیلو کم کنم باید بگم که 3 روز اول حالت تهوع داشتم ولی با مشاوره خوب مشاورین ماشاپ این موضوع برطرف شد .

من نمی خوام تبلیغ کنم ولی اگر اصل این محصول را می خواین از ماشاپ تهیه کنید مشاورشون عالیه همیشه پاسخگو هستند و خوش برخورد من هر کسی را معرفی کردم راضی بوده و این جور هم مشخصه تقلبی این محصول زیاده و از جای معتبر خریداری کنید ماشاپ نشون داده که تو این چند ساله که معتبرترین هستش .

شمارشون 

09193087545-

2738

قرص لاغری گلوریا عالیههههههههه باور کنید عاشقش میشین من خودم یک دوره روشروع کردم استفاده میکنم هم وزنم کم شدم هم خیلی سرحالم همه کارامو میکنم در روز با بچه کوچیک اصلا و ابدا خسته نمیشم اشتهام از بین رفته در یک کلام عااالیهههههه❤❤❤❤❤❤

قرص لاغری گلوریا عالیههههههههه باور کنید عاشقش میشین من خودم یک دوره روشروع کردم استفاده میکنم هم وز ...

اره منم قرصهای زیادی خوردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم.. ولی گلوریا عالیه.. نه رژیم میگیرم نه ورزش..عالی هم کم کردم. اگر ورزش کنم میدونم خیلی بهتر از این هم جواب بگیرم.. از فروشگاه ماشاپ هیه کنید

سلام من قرص گلوریا مصرف کردم خوشبختانه اصل بود چون با خوردن حتی دونه اول اثرش رو رو بدن متوجه میشین اگر حتی با دونه اول اثری ندیدین یعنی اصل نبوده.برای خوردن هر قرصی باید اول بدن خودتون رو بشناسین این قرص برای افرادی که مشکلات مغزی و اعصاب دارن و فشار خون بالا یا پایین و مشکلات کبدی و کلیوی و قلبی پیشنهاد نمیشه.با خوردن این قرص اشتهاتون صفر میشه و احساس سر خوشی و انرژی مضاعف میکنین پس اگر فشار خون داشته باشین یا مشکل قلبی اثر عکس میزاره و براتون ضرر داره.تنها مشکلش بی خوابی و سردرد از بی خوابی هست .اونم من پیشنهاد میدم در طول روز حتی برای ده دقیقه چشماتون رو ببندید و ریلکس کنین.و خیلی احساس تشنگی میکنین که خوردن آب خیلی هم خوبه و بیش ازحد دسشویی میرین.در کل من ازین قرص راضی بودم چون با هیچ رژیمی به وزن دلخواه نرسیدم این قرص کم خوردن رو یاد میده همیشه احساس سیری میکنین.من به طور معمول زیاد شیرینی نمیخوردم ولی الان حتی یک اتم شکریا قند مصنوعی نمیخورم.خیلی کاهش سایز داشتم.اگر واقعا این قرص گیاهی باشه شاید بهترینه تو بازار.نه پوستم خراب شده نه خشک شده.بعد از دوره هم انگار معدم به اندازه یک چهارم گذشتست و ولع برای خوردن غذا ندارم.عصبی نشدم ولیخیلی احساساتی شدم .همیشه احساس خستگی و ضعف داشتم ولی وقتی این قرص رو میخوردم احساس میکردم میتونم یه کوه رو جابجا کنم.همش دنبال فعالیت و جنب جوش بودم و الان هم کمی هستم.ولی این قرص انرژی خیلی مضاعف میده.

سلام من قرص گلوریا مصرف کردم خوشبختانه اصل بود چون با خوردن حتی دونه اول اثرش رو رو بدن متوجه میشین اگر حتی با دونه اول اثری ندیدین یعنی اصل نبوده.برای خوردن هر قرصی باید اول بدن خودتون رو بشناسین این قرص برای افرادی که مشکلات مغزی و اعصاب دارن و فشار خون بالا یا پایین و مشکلات کبدی و کلیوی و قلبی پیشنهاد نمیشه.با خوردن این قرص اشتهاتون صفر میشه و احساس سر خوشی و انرژی مضاعف میکنین پس اگر فشار خون داشته باشین یا مشکل قلبی اثر عکس میزاره و براتون ضرر داره.تنها مشکلش بی خوابی و سردرد از بی خوابی هست .اونم من پیشنهاد میدم در طول روز حتی برای ده دقیقه چشماتون رو ببندید و ریلکس کنین.و خیلی احساس تشنگی میکنین که خوردن آب خیلی هم خوبه و بیش ازحد دسشویی میرین.در کل من ازین قرص راضی بودم چون با هیچ رژیمی به وزن دلخواه نرسیدم این قرص کم خوردن رو یاد میده همیشه احساس سیری میکنین.من به طور معمول زیاد شیرینی نمیخوردم ولی الان حتی یک اتم شکریا قند مصنوعی نمیخورم.خیلی کاهش سایز داشتم.اگر واقعا این قرص گیاهی باشه شاید بهترینه تو بازار.نه پوستم خراب شده نه خشک شده.بعد از دوره هم انگار معدم به اندازه یک چهارم گذشتست و ولع برای خوردن غذا ندارم.عصبی نشدم ولیخیلی احساساتی شدم .همیشه احساس خستگی و ضعف داشتم ولی وقتی این قرص رو میخوردم احساس میکردم میتونم یه کوه رو جابجا کنم.همش دنبال فعالیت و جنب جوش بودم و الان هم کمی هستم.ولی این قرص انرژی خیلی مضاعف میده.

سلام من قرص گلوریا گرفتم تقریبا بیست تاش خوردم ولی روی من اصلا اثر نذاشته افسردگیگرفتم البته منکم کاری تیروییدو یبوستمدارم کسی هست ک مشکلات منو داشته باشهولی وزن کم کرده باشه لطفا کمکم کنید من با ورزش باشگاه رژیمم وزن کم نکردم اصلا افسردگی گرفتم  

2706