2737
2734
عنوان

تو خواستگاری چه سوالایی پرسیدید؟

454 بازدید | 43 پست

سلام 

به راهنمایی تون نیاز دارم دوستای عزیزم

تو مراسم خواستگاری چه سوالایی پرسیدید ؟

و چه سوالی نپرسیدید که پشیمون شدید از نپرسیدنش؟

زنان علیه زنان نباشیم ! کنار هم تا برابری 

اول ببین ملاک و معیارت چی هست

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی که فک میکنی به درد آیندنت میخوره.من معمولا خاستگارام آشنا هستن میشناسمشون.ولی در درجه اول خانوادشو بشناس یادت نره

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2731

یکی دو تا نیست ک یه عالمه سوال بود

اگه نمیدونی چی بپرسی توصیه میکنم جلسات ازدواج موفق دکتر فرهنگو دانلود کن گوش بده

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

من هنوز مجردم نمیدونم سوالاتی که میپرسم تو زندگی بکار میاد یا نه!!اما راجب هرچیزی که برام مهمه از اعتقادات گرفته تا حقوق،رفت و امد با خانواده ها اجازه دخالت به خانواده، روابط با همکارا(اخه خودم همکار اقا زیاد دارم و چون بعضی اقایون بدشون میاد همون اول سنگا وامیکنم) مهمونی و مسافرت و بچه و کلا همه چیز صحبت میکنم

2738
یکی دو تا نیست ک یه عالمه سوال بود اگه نمیدونی چی بپرسی توصیه میکنم جلسات ازدواج موفق دکتر فرهنگو د ...

من با همین سخنرانی یه ازدواج موفق داشتم خیلیم راضیم از زندگیم😊

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
هنوزم خواستگاری سنتی هست؟  پس تو نی نی سایت چیه همه به من میگن خودت برو تور کن  😕😕منم ک ...

اره هست 

همه اونقدر خوش شانس نیستن که ازدواج امروزی داشته باشن 

زنان علیه زنان نباشیم ! کنار هم تا برابری 
2706