2737
2734
عنوان

آرزومندان وحاجت مندان بیاییدامشب دست به دامن خانم فاطمه زهرا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 58 پست
باشه شک نمیکنم.ولی اگه جوابی نگرفتم میامو همینجا بهت خبرمیدم.یه مشکلی از پریشب دارم.هرکار که بگی کرد ...

خدا کنه امشب خدا حاجت منو نده ولی حاجت تورا بده ودل ناشاد ترا شاد کنه وامیدت روناامید نکنه ومن پیش تو روسفید بشم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
سلام بزرگوار  ایشالله حاجت روا  و عاقبت به خیر باشید  سپاس و التماس دعا

سلام عزیزم انشالله شما هم حاجت روابشین

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه امشب خدا حاجت منو نده ولی حاجت تورا بده ودل ناشاد ترا شاد کنه وامیدت روناامید نکنه ومن پیش ت ...

قربونه اون دل بزرگت برم.اما نظره کاملا شخصیه من اینه که اینا همش تلقینه.به بزرگی خانوم فاطمه شکی نیست اما این نذرو نیازا و دخیل بستنا همش الکیه.ببخشید اگه ناراحتتون کردم شرمنده.موفق باشید

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2728
قربونه اون دل بزرگت برم.اما نظره کاملا شخصیه من اینه که اینا همش تلقینه.به بزرگی خانوم فاطمه شکی نیس ...

نه دخترم هرچی که نام خدا توش دخیله الکی وتلقینی نیست از خدا میخوام که امشب بحق لب تشنه پسر فاطمه زهرا به این یقین برسی 

امیدوارم همه حاجت بگیرن 😔😔 منم عشقم برگرده 😔😔

انشالله اگه میاد وترا خوشبخت میکنه الهی بیاد

2738

خب من رفتم دعا رو شروع کنم خدا کنه هرکس امشب التماس دعا گفت واونایی که به این تاپیک نرسیدند خدا بحق گل روی ام ابیها وآقا امام حسین علیه السلام ودعای علقمه  بده حاجت همه را الهی آمین