2737
2739

خواهر من این مشکلو داشت رفت پیش خانوم دکتر لیلا سلطانی اول مشکلشو درمان کرد بعدش خیلی راحت باردار شد و دکتر خوبی بود من خودم الان درحال اقدامم دکتر خواهرمو انتخاب کردم برای دوران بارداری و زایمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اومدم اینجا ی سوال بپرسم که کامنتارو دیدم گفتم دکتر خواهرمو معرفی کنم چون جواب گرفت ازش ولی خب سوال خودم اینه کسی اینجا دکتر صنم ساسانو میشناسه برای عمل لابیاپلاستی میخواستم ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

2731
تهرانن؟ میشه بگید چ اقداماتی انجام داد

سلام عزیزم ادما باهم سیستم بدنشون فرق میکنه درمانشم پس متفاوته خواهر من با ی سری دارو این چیزا درمان شد تهران هستن ولی انلاین هم مشاوره میدن

سلام. من الان یک سال و چهار ماهه اقدام کردم ولی دیروز پریود شدم خیلی خیلی ناراحتم. همش تو می نی سایت سرچ می کنم ک امروز ب این تاپیک رسیدم. حتی دو ماه پیش iui هم کردم. لطفاً برام دعا کنید.                                                               یکتا و نازنین اگر این پیامو می‌خونید خبر بدین در چه حالین? , . خیلی دوست دارم بدونم 

سلام منم توی یکی از سونو هام تشخیص پلی کیستیک دادن 

اما هیچ علائمی نداشتم باردار شدم و دوبار هم سقط کردم 

اخیرا هم موهای زائد دور نافم دارن بیشتر میشن انگار 

دفعه ی دوم جنین رو دادم پاتولوژی تا ببینم اونجا چی تشخیص میدن 

بدون بچه زندگی کردن سخته بنظرتون؟

2738