2737
2734

مامانا من 26 روزه زایمان کردم. بچم بیست و چهار ساعته باید بچسبه به سینم حس میکنم شیرم کمه چون باید بشینم یه ساعت سینمو بمکه بعد نیم ساعت دوباره گریه میکنه گشنشه. این طبیعیه؟ حتی شبا شیر ندارم شیر خشک میدم علتش چیه شبا شیرم کمه؟ 

يا كوليك داره مك مي زنه دل دردش كم شه

يا شيرت كمه

يا غمش ضعيفه نمي تونه خودشو سير كنه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره کولیک داره شکمش سفت میشه به خودش میپیچه این ربطی به شیر داره؟ 

آره

بعش كوليكز بده

دلش درد مي كنه بيشتر مك مي زنه فكر مي كنه با خوردن دلش خوب مي شه

شير خورد بادگلوشو بگير رو شكم نگش دار

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
عزیزم  قطره شیر افزا بگیر مصرف کن رازیانه دم کن بخور ,  زیره, شمبلیله  , خیلی خوبه.. ...

قطره شیرافزا گرفتم خوردم تاثیری نداشت. نمیزاره حتی کارامو بکنم باید فقط سینم تو دهنش باشه

2738
شبا اصلاااا نمیخوابه به خودش میپیچه نمیدونم چیکارش کنم خیلی گناه داره

دل درد ديگه 

براي شير خوردنش زمان بزار هر دو ساعت به دو ساعت بهش بيست دقيقه شير بده

خودت هم خيلي رژيم عذاييتو رعايت كن

همه بچه ها دل درد دارن دختر من از ١٢ شب تا ١٢ ظهر نمي خوابيد پدر منو شوهرمو در آورد دركت مي كنم خيلي سخته

مایعات زیاد بخور سوپ جو عالیه درست کن بخور برای دل دردش حتما باد گلوش بگیر سعی کن دهنش موقع شیر خوردن قشنگ ن و ک سینه تو دهنش باشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊