2737
2739

حتما براتون پيش اومده که عجله داشتيد که گوشيتون سريعتر شارژ‌ بشه،

واسه اينکار کافيه گوشی رو روی حالت پرواز (airplane mode) قرار بديد ، اينطور سرعت شارژ‌ حداقل 50% بيشتر ميشه،

ضمنا اگه حين کار کردن با گوشی ، اونو رو حالت پرواز بذاريد ، سرعت خالی شدن باطری تا حد قابل توجهی کمتر ميشه؛

البته اين فقط يه ترفند اضطراری هست و برای وقتاييه که مطمئنيد کسی باهاتون تماس نميگيره

در کل واسه افزايش عمر باطری ، سعی کنيد ميزان شارژش‌ هميشه بين 40% تا 80% باشه.

ماهی يبارم باطريتونو کاليبره کنيد .

😃😃

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

رو حالت ذخیره بیشتر بذارید در مواقع خعلی اضطراری

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم کالیبره ینی چیکار کنیم

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2740
عزیزم کالیبره ینی چیکار کنیم

يعنی اينکه بذاری باطري کاملا خالي بشه،بعد بزني شارژ‌ تا ٩٠% ،، درش بياري تا ده ديقه ،، دوباره بزني تا کاملا پر بشه (١٠٠%)
البته وقتي بايد انجام بدي که حداقل يسال از عمر گوشيت گذشته باشه

من گوشیم که به ۱۹٪میرسه میزنم به شار.ژ تا ۱۰۰ بشه این کار باتریه گوشیو خراب میکنه از سیم شارژرایی که گوشیو زود شارز میکنه گرفتم شارژر اولش خراب شده میگن اونا هم باتری گوشیو خراب میکنه راسته؟

کالیبره چیه

توضیحشو گذاشتم

یعنی اينکه بذاری باطري کاملا خالي بشه،بعد بزني شارژ‌ تا ٩٠% ،، درش بياري تا ده ديقه ،، دوباره بزني تا کاملا پر بشه (١٠٠%)
البته وقتي بايد انجام بدي که حداقل يسال از عمر گوشيت گذشته باشه

يعنی اينکه بذاری باطري کاملا خالي بشه،بعد بزني شارژ‌ تا ٩٠% ،، درش بياري تا ده ديقه ،، دوباره بزني ت ...

چه جالب.من خیلی شده که تا دو سه درصد رسیده وقتی بیرون بودم😟

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.