2737
2734
عنوان

مادرشوهر

360 بازدید | 41 پست

خانمـا شما چند روز یبار زنگــ میزنین ب مادرشوهر؟

ما بااین که خونمون نزدیک همه ماهی یک بار به زور میاد خونمون ولی ما دو سه شب یبار میریم سرمیزنیم وقتی هم میریم زیاد باهام گرم نمیگیره !

الان سرما خورده میخوام زنگ بزنم حالشو بپرسم بخاطر این بی محلی هاش دلم باهاش صاف نمیشه که زنگ بزنم...بنظر شما زنگ بزنم !!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اصلا زنگ نمیزنم،مگه اینکه حضوری همو ببینیم،اونم دو ماه یه بار 

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
2738

اره زنگ بزن حالشو بپرس حتی تعارف کن بگو میخوای سوپ یا اش درست کنم  من با اینکه رابطه خوبی ندارم ولی تو مریضی کم نمیذارم لیمو شیرین میبرم ابشو میگیرم یا دمنوش پونه درست میکنمم 

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

مادرشوهر من معمولا خونمون نمیاد ، حتی عیدا. که از این لحاظ خیلی خوشحالم. ما هم 2 بار در ماه بهش سر میزنیم. کلا هم بهش زنگ  نمیزنم. البته قبلا هر روز زنگ میزدم و هفته ای 2 بار میرفتیم خونشون ولی لیاقت نداشت.  

حتما زنگ بزن اگه تونستی سر هم بزن و ازش بپرس کاری داره بتونی براش انجام بدی تو این جور وقتا آدما همدیگرو میشناسن و محبت واقعی رو میفهمن شاید اونم تو دلش فکر میکنه تو خودتو میگیری براش😋

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
2706