2737
2734
عنوان

دعوا با همسر

340 بازدید | 25 پست

سلام دوستان شما با همسرتون دعوا ميكنيد بعدش عكس العملتون چيه؟من و شوهرم سر يه مسئله فوق مسخره دعوامون شد(كلا عادتشه همه چيزو بزرگ ميكنه متاسفانه)!من با ارامش باهاش حرف زدم ،فكر كردم همه چي حل شدع!بعد از ٥ ساعت دوباره زنگ زده با لحن دعوا داره بازجويي ميكنه از من!منم عصباني شدم گفتم چرت نگو و وقتي قطع كرديم پشت سر هم چندبار ز زد،منم چون ميدونستم ميخواد بحث رو كش بده جواب ندادم.اونم پيام داد كه ديگه بهت زنگ نميزنم ،بازم جوابشو ندادم.سه روزه نه من و نه اون زنگ نزديم به هم.من كه زنگ نميزنم چون بايد ادب بشه تا از اين به بعد حواسش به حرف زدنش باشه!به من ميگه تو همكارتو(قبلا خواستگارم بوده)دوست دازي!!!!

😂😂😂😂😂

هی وای من

از دست شوهرت

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا همینن دیگه.شوهرم میگه هیچوقت اسم خواستگار نیار و نگو فلانی خواستگارم بوده بدم میاد.منم نمیگم.

❤😍 محبوب من هرلحظه به نگاهت محتاجم.نگاهت را از من دریغ مکن. یکتای بی همتای من😍❤
2728
2738

التماسش نکن

اونم شک به دلش افتاده

درست میشه

تو همون دفعه اول ارام و منطقی حرفت رو گفتی جرا دیگه میره رو اعصاب

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…
چقدر بچست... باید با خانم بودنت بزرگش کنی

خبلي بخدا منم مشكل اساسيم همينه!اگر بزرگ شده بود دعواهامون اينجوري گنده نميشد!!عين بچه ها تو همه چي اغراق ميكنه انگار تنش ميخازه واسه دعواي الكي

خنده نداره كه    

مردها حسودن

باز خدا رو شکر بروز میده

فکرشو بکن نگه تو دلش بذاره خودشم ببره بدوزه بره هزارتا کار کنه خوبه؟

دعوا نکن باهاش، سعی کن بهش محبت کنی بفهمه عاشقشی

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

به نظرم با یک پیام ازش گله کن و بهش بگو اصلا انتظار نداشتم بعد از این همه عشقی که تو رابطه مون هست چنین فکری در مورد من کنی!

فکر میکردم عشقم بهت ثابت شده است و تو هم منو همین قدر دوست داری ولی متاسفانه به جای عشق و محبت این جوابمه؟

میشه واسه بغل گرفتن تو دلیم یه صلوات بفرستی ؟ ❤️
مردا همینن دیگه.شوهرم میگه هیچوقت اسم خواستگار نیار و نگو فلانی خواستگارم بوده بدم میاد.منم نمیگم.

من اصلا كاري به اون نداشتم.اومده پشت سر همكارم حرف ميزنه منم فقط گفتم نميدونم !ميگه چرا ازش طرفداري ميكني نكنه دوسش داري!!!!!!!!!!من اصلا طرفداري نكردم فقط گفتم نميدونم با همكرام نيا اينجا دعوا كن زشته

التماسش نکن اونم شک به دلش افتاده درست میشه تو همون دفعه اول ارام و منطقی حرفت رو گفتی جرا دیگه م ...

بچه هس ديگه!مجبور شدم به مامانم بگم ولي بابام هي ميگه چرا بيرون نميريد باهم؟(شك كرده كه ما دعوامون شده حتما)منم هي دارم خالي ميبندم اعصابم خورد شده

2706