2733
2734
عنوان

کلومیفن

164 بازدید | 6 پست

سلام. دکترم برام کلومیفن تجویز کرده از روز چهارم خوردم و پریودیم قطع شده.

۳ روز اول خون ریزی داشتم ولی روز ۴ که قرص خوردم خبری نیس.

الان دو روزه میخورم

کسی میدنه چرا قطع شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عععععععه!  برو دکتر خب

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که تعطیلاته . شما قبلا مصرف کردین ؟ 

اره من ماه پیش مصرف کردم کلومیفن رو از روز سوم پری شروع کردم, لتروزول رو از چهارم پری. الان شش هفته باردارم. 

شما هم انشاالله نتیجه میگیری!!!! 

پس وایسا فردا حتما برو دکتر. چون مصرف سرخود این قرصا کیست میاره. 

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
2731
اره من ماه پیش مصرف کردم کلومیفن رو از روز سوم پری شروع کردم, لتروزول رو از چهارم پری. الان شش هفته ...

به سلامتی. من خودسرانه مصرف نکردم دکترم برا کلومیفن و دگزامتازون و استروژن داده . از قبل هم گلو کوفاژ میخورم. ان شا الله که منم حواب بگیرم

به سلامتی. من خودسرانه مصرف نکردم دکترم برا کلومیفن و دگزامتازون و استروژن داده . از قبل هم گلو کوفا ...

ممنون عزیزم. 

ن منظورم اینکه الان ک پری قطع شده نخور. باز خودت میدونی.

ولی حتما دکتر برو ببین دلیل قطع شدن پری چی بوده. 

انشالله شماهم ب زودی زود جواب بگیری.