2733
2734

من فردا میخوام برم تهران خرید اول میخوام بدونم کجا واسه سیسمونی برم که هم قیمتاش خوب باشه هم قشنگ باشه؟

سوال بعدی اینکه اول از خرید چیا شروع کنم بهتره

رژیم گروهی  ۱۶/۸💗پیش به سوی رسیدن به یه هیکل عالی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خ بهار. مجتمع بهار ست کالسکه وکریرو...۱۱۰۰.ایرانیش رو بگیر.خیلی بهتره لباس و شیشه و پستونک و... ...

بهار شنیدم قیمتاش بالاست، موندم از کجا شروع کنم واسه خرید

2731
سلام مباااارکه انشالله به سلامتی و دل خوش اول بگید تقریبا چقدر میخوای هزینه کنی و دنبال جای شیک هست ...

سلام مرسی گلم. دلم نمیاد زیاد هزینه کنم چون مامانمینا میخرن از طرفی هم مامانم هم میگه باید چیزای خوب بخری. حالا یه چیزی تو رده متوسط

اتفاقا  من مقایسه کردم اصلا بالا که نیست پایین هم هست

پس فردا اول میرم بهار. با مترو بخوام برم کدوم ایستگاه بهش نزدیکه؟

2740

ببین عزیزم اگه دنبال جای شیک و برند هستی برو خ بهار 

اما اگه دنبال چیزای متوسط و قیمت مناسبی برو عبدل آباد 

البته فروشگاه آقا بزرگ تو شهر ری هم خوبه 

اما جمعه خا و تعطیلات رسمی بسته است

سیسمونی گوگولی ام تو شهر ری بزن تو اینستا برات ادرسشو میاره فردا بتزه 

عبدلآباد خ احد هم که مخصوص سیسمونی فروشی همیشه بازه

ببین عزیزم اگه دنبال جای شیک و برند هستی برو خ بهار  اما اگه دنبال چیزای متوسط و قیمت مناسبی ب ...

ممنون گلم بابت راهنمایت 😙😙😙

سلام مرسی گلم. دلم نمیاد زیاد هزینه کنم چون مامانمینا میخرن از طرفی هم مامانم هم میگه باید چیزای خوب ...

دستشون درد نکنه انشالله همیشه سایشون بالا سرتون باشه 

عزیزم من خودمم دلم نمیاد تو این شرایط که واقعا همه چی گرونه به خانوادم سخت بگیرم 

من بعضی از وسایلامو از عبدل آباد سیسمونی فروشی اقا سید خریدم کانال هم داره میشه اولین کوچه ی احد 

بعضی از وسایلامم از سیسمونی فروشی امید خریدم که اونم باز کانال داره تو اینستا ام پیج داره

بعضی از چیزا رو هم از آقا بزرگ 

اما خب سلیقه ای هست خیلی میگن اقا بزرگ وسایلاش بدرد نمیخوره مخصوصا لباساش 

اما چون من هنوز لباس و...زیاد نخریدم از این سه تا جا خرید کردم و بنظرم از همه بهتر همین آقا بزرگ بود 

بتونی وسط هفته بری خیلی خوبه چون آخر هفته ها خیلی شلوغ میشه 

دستشون درد نکنه انشالله همیشه سایشون بالا سرتون باشه  عزیزم من خودمم دلم نمیاد تو این شرایط که ...

مرسی عزیز حتما سر میزنم. خدا سایه پدر و مادرارو کم نکنه از سرمون ولی خیلی سرایط سختیه من که دلم نمیاد چیزی بخرم

برای تخت و کمد میگن چاردونگه خوبه اما دوستم از چهار دونگه خریده بود میگفت که همون سرویس تو نعمت آباد خ نور دیده بود و یه تومن ارزون تر بود 

باز برای خرید عجله نکن خوب بگرد و قیمت ها رو مقایسه کن 

خود عبدل اباد خ احد که مخصوص سیسمونی بعضی مغازه هاش سرویس چوبم میفروشن اتفاقا من فقط سوال کردم یکی دو ماه پیش گفت 3200،2800و......اما بنظرم زیر 2800نداشت 

دوستم از چهار دونکه 4500خریده بود فکر میکنم 

2706