2733
2739

الان چی بگیم؟خودت میدونی تب میبینی باید ببری دکتر...چه برسه به اینکه بالا بیاره

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا دکتر نبردی تب بالا خطرناکه عزیزم مواظبش باش

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2738

عزیزم مورد مث بچه شما زیاد دیدم ممکنه عفونت داشته باشه ببرش بیمارستان براش آزمایش مینویسن عکس از سینه اش میگیرن...بعدم شما مگه میدونی تپش رو چنده که استامینوفن میدی؟؟؟اگه خدایی نکرده بالای 38باشه به شربت و قطره جواب نمیده 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

چرا انقدر ریلکسی بدترین اتفاق تبه.....همین الان سرکه سیب را با اب مخلوط کن و پاشویه کن براش....توروخدا تب را دست کم نگیر دوست گلم خطریه

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن

هر چه سریعتر ببر دکتر

داداش کوچیک من همینجوری شده بود. دکتر گفت اگه یکم دیرتر میرسوندید تشنج میکرد و چون کوچیک بود خدایی نکرده...

فقط ببر دکتر

دکتر میگفت تبی که باعث بالا آوردن بشه خطرناکه

مامان بزرگ بهترینه
2706