2733
2739

دوستدارم یکروز کامل رهااااا وآزاد واسه خودم باشم.

حالم بده خونه بهمریخته شده .دخترممتازه خانم خوابید .

شب کارم ساختست .

برای سلامتی وشفای بیمار دچار سرطان صلوات بفرستین.

واقعا درکت می کنم چی می گی. فقط یه لحظه برای خودم ارزو دارم که فقط یه جایی لم بدم به هیچی فکر نکنم. من که بچه بخوابه باید بشینم به درس خوندن. 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😥 منم تا میخابه خودم نابود میشم از خستگی دیگه نا ندارم پاشم خونه مرتب کنم و....تازشم میخوابه باید کنارش باشم دست تنهایی خیلی بده همیشه اینجور وقتها بیشتر از مادرم بدم میاد که چرا یهدروز نیومد ببینه زنده م یانه

2740

به خودت برس بابا اینقد خودتون رو اسیر بچه نکنید

چشم بذارید میبینید جوونی رفت

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

منم یه پسر خیلی شیطون و بازیگوش دارم که همه میگن خیلی شلوغه ولی به خودم خیلی میرسم!!! یه مدت بداخلاق شده بود و بیرون نمیتونستیم بریم ولی دوباره بهترشده میشینه تو کالسکه و گاهی هم غر غرو جیغ و داد راه میندازه اما از پسش برمیام! الان 3سال و دوسه ماهه س😍

شما درسی چیزی میخونی یاشاغلی لابد

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

عزیزم سعی کان روال زندگیتو عوض کنی حتی از ریز ترین چیزا شروع کن

یه برنامه ریری دقیق باید داشته باشی تا به همه چی برسی

اگه میتونی از کسی برا بچه داری کمک بگیر (خونواده خودت یا همسرت یا دوست صمیمی)

سعی کن انرژی جسمی تو بالا ببری گاهی ضعف جسمی  خیلی اسیب میزنه 

اصلا از اطرافیا انتظار توقع نداشته باش که وضعیتت تورو تغیر بدن اینو بدون که خودت باید حرکتی کنی 

تو سایت تاپیکای مفید رو بخون که بهت انگیزه بدن  اصلااا و ابدااا تاپیکای منفی رو نخون ناخواسته روت تاثیر میزاره