2733
2739
عنوان

خانواده

44 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها میخواستم بگم من چند وقته شدیدا از خانوادم سرد شدم پدر و مادرم طلاق عاطفی هستن تو یه ساختمون ولی هرکدوم توی یه طبقه زندگی میکنن هر کدوم ناراحتی اعصاب و افسردگی خودشونو دارن وقتی میبینمشون بهم بیشتر بار منفی وارد میشه تا چند وقت بهم میریزم خیلی خیلی روحیم داغونه بعد ازدواج متوجه شدم مادرم به خاطر رضایت پدرم چه کوتاهی هایی در مورد بچه هاش کرده و چقدر به ما ظلم شده مخصوصا اینکه بماند بین دختر و پسر هم فرق های زیادی گذاشتن اول رسیدگی به پسر چیزی موند دختر خیلی ناراحتم اگه یه پدر و مادر درست ودرمون داشتم شاید الان تو جایگاه بهتری از زندگی میبودم چون نزاشتن من مستقل بار بیام همیشه مانعم میشدن از لحاظ اعتقادی و پوشش هم باید طبق میل خواسته اون ها میبودم به نظرتون چه جوری گذشته رو فراموش کنم به زندگی الانم برسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان از زندگیت راضی هستی شوهرت خوبه؟

اره زندگیم خوبه شوهرم خوبه ولی هروقت باید میرم پیششون یا سردیشونه میبینم یه جوری میشم حتی خواهر و برادرا نسبت بهم سردیم 

2731
اره زندگیم خوبه شوهرم خوبه ولی هروقت باید میرم پیششون یا سردیشونه میبینم یه جوری میشم حتی خواهر و بر ...

عریزم خداروشکر ک زندگیت خوبه

دیر ب دیر برو خونشون.

یا خونتو ببر راه دور ک سالی ی بار ببینیشون

من میفهممت درکت میکنم