2752
2734

من و شوهرم تو زندگی تفاهم زیادی نداریم اکثر مواقع سر چیزای کوچیک بحث میکنیم مثلا سر اینکه من بپرسم کجا میری یا سر چیزای اینجوری بعد قهر میکنه و لج میکنه .دیشب بحث داشتیم حالا امروز با وجود مقصر بودن اون پا پیش گذاشتم ولی بهم گف دیگه ب این زندگی راصی نیس و علاقه ای نداره بهم..گف فقط بخاطر که در حقت نامردی نکنم طلاقت نمیدم این حرفش واقعا برام سنگین بود ب نطرتون چیکار کنم؟جدی بود حرفش ؟ یعنی درس میشع؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میگن حرف هایی که تو عصبانیت زده میشه تو آرامش بهش فکر شده

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
2731
اما هر موقع بحث میشه از این حرفا میزنه  همش تز زندگی ناراضیه  افسردگی داره ولی دکتر نمیا ...

واسه همین افسردگی که از زندگی ناراضی خودت برو دکتر واسش داروبگیر بهش بده

تو زندگی که همش بحث باشه سر موضوعات کم اهمیت زن یا مرد یا هردو افسرده و دلزده میشن 

تنها یک مرد قدرتمند از عهده یک زن قوی بر می آید ، یک مرد ضعیف خواهد گفت او یک زن پرمدعاست•••          آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما می‌شود . باورهای قدرتمند براحساس، اعمال و دستاوردهای شما تاثیر می گذارد، اگر گرفتار باورهای غلط ، ترس ، تردید و حقارت باشید، هیچ چیز نمیتواند به شما کمک کند••• قانون زندگی قانون باورهاست•••
اما هر موقع بحث میشه از این حرفا میزنه  همش تز زندگی ناراضیه  افسردگی داره ولی دکتر نمیا ...

ب نظرم جدی نگفته!

ولی من اصولا تو دعوا حرفهای کلفت بشنوم کلفت میگم!

مثلا من بودم تو جواب میگفتم تو نگران نامردی نیستی! 

پول نداری مهریه مو بدی! 

این منم ک دارم بهت لطف میکنم... 

شوهر منم عصبانی میشه چرت و پرت زیاد میگه بعد دوساعت میاد دستمومیبوسه به غلط کردم میفته حتی یبار تو بحث داشت چرت و پرتاش بیشتر میشد بهش گفتم دوساعت دیگه امدی دستمو ببوسی مجبورت میکنم لیس بزنی ها بیشترش نکن 😁😁😁خودش خندش گرفت ..ول کن تو دعوا همه دنبال تخریب همدیگه هستن که بگن مقصر نیستن ولی شما اشتباه میکنی میری برا اشتی پیش قدم میشی ...

من کار بر قدیمیم 😎اما متاسفانه زبان سرخ سرمو به باد داده 😔😩😔😩😔
تو زندگی که همش بحث باشه سر موضوعات کم اهمیت زن یا مرد یا هردو افسرده و دلزده میشن 

شوهرم بخاطر فوت پدر مادرس کلا افسرده و نا امیده 

فک مبکنه من مقصر همه چیزم اما خودشم کم مقصر نیس 

عزیزم ادم تودعواتسلط به خودش،نداره یه حرفی میزنه بعدپشیمون میشه شوهرشماهم توعصبانیت یه حرفی زده به دل نگیرخودمن توعصبانیت هرچی به شوهرم میگم بعدمثل چی می افتم به دس وپاش 

اره خودم نظرم همینه . با این اوصاف درست میشه یا باید قید زندگیو زد.؟

نمیدونم عزیزم ولی من میگم تو تمام تلاشتو برای درست کردنش بکن که حداقل وجدانت راحت باشه که تو تلاش کردی و نشد 

امیدت رو هم از دست نده انسان خیلی توانمنده  

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن