2733
2739
عنوان

قارچ ناخن بر اثر کاشت

19349 بازدید | 30 پست

یکی از فامیلامون امروز داشت تعریف میکرد تو اخبار دیده چند نفر قارچ رفتن و باید انگشتشونو قطع کنند من خیلی ترسیدم کسی میدونه باید چکارکنیم که اینجوری نشه؟یا از چه راهی میشه زودتر فهمید که به اونجاها نکشه؟...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونا بیفکر بودن...ناخنت ضربه اگه خورد خودت لاکتو پاک کن چک کن قارچ اولش ی خال کوچولوه همون موقع ناخنو ریمو میکنن و ضدقارچ باز میزنن برطرف میشه

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

اونا احتمالا دیگه واسه ترمیم نرفتن و ول کردن به امان خدا. ناخون شکسته ترکیده بهش توجه نکردن. کاسه ترمیم که میری واست ضد قارچ میزنن. کسایی که نمیتونن نگه دارن بهتره اصلا نرن واسه کاشت

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
2738
اونا احتمالا دیگه واسه ترمیم نرفتن و ول کردن به امان خدا. ناخون شکسته ترکیده بهش توجه نکردن. کاسه تر ...

دقیقا همینطوره من خودم بااینکه رشد ناخنم خیلی سریع نیست اما هر سه هفته میرم

نباید هواوبخوره زیر ناخنت.حتما جای مطمئن برو ک ضد قارچ بزنن.من ماه پیش ریمو کردم ولی پشیمونم عید باز میکارم خخخ

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2706