2737
2739

عزیزم چ باحاله😅🤣

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جااااان چه زووود گذشت انگار همین دیروز بووود در حال اقدام بووودی😉😉😉😉😉خدا حفظش،کنه

اوه😢مرسی❤

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
جااااانم با اون خندش مرزهای عکس پرسنلی رو  به تنهایی کیلومترها جا به جا کرد😂خدا حفظش کنه خانوم ...

فدات❤❤

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

ای جان 😍😍😍

گیسو با خودت رفته یا همسرت؟

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
دیروز پسر منو خوردی    هانا رو نخور دیگه😋😁

اغا من یه شکم گنده ی چاقم عاشق بچه هام همشون رو میخورم اولشونم گل پسر شماست فدای اون چشمای نازش    

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
هانا کیسته؟؟؟؟؟ چه دختر بی مزه ای وای چه صورت بی مزه ای😂😂😂 تعریف نکنید چشتون شوره

دخترمان👍🏻😂

2706