2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۹ ماهشه تازه استفاده میکنم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2728

من از همون ۵ ماهگی یا ۶ ماهگی استفاده کردم تا وقتی راه افتاد

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
اخه یه سری میگن برای بچه ضرر داره

الکیه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

استفاده از رورویک تو کشورایی مثل کانادا ممنوعه و حتی فروشش جرمه

چون استفاده زودهنگامش باعث آسیب جدی به ستون فقرات بچه میشه

من خودم وقتی که پسرم تونست کامل بدون کمک بشینه واسش استفاده کردم یعنی ۸ ماهش پر شده بود و توی نه ماه بود

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند

من شنیدم رو روئک پای بچه رو پرانتزی میکنه چون هنوز استخوان پا برای ایستادن روش سفت نشده اصلا نباید روروئک استفاده کرد تا زمانی که بچه بتونه با کمک دیوار یا دسته صندلی بایسته اصلا نباید داخل روروئک گذاشت شمام حتما قبلش از یه فیزیوتراپ سوال کنید

2706